Nohy bosé

8,80 

Zmäkčujúci balzam na suché nohy vám pokožku účinne hydratuje, takže bude mäkšia a citeľne jemnejšia už po pár dňoch používania. Kombináciu esenciálneho oleja z čajovníka austrálskeho (pôsobí antisepticky, antibakteriálne a antifungicídne), levandule úzkolistej (ktorá uvoľní napätie po náročnom dni), bambuckého masla, avokádového oleja a včelieho vosku si zaručene zamilujete! Odporúčame aplikovať v páre a ideálne spojiť aj s masážou nôh 🙂

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Zaujímavosť

Na obaly kozmetiky Mylo sú použité recyklované materiály a risomat – najekologickejšia tlač. Vďaka rastlinným pigmentom, sójovému oleju a banánovým šupkám po takejto tlači nezostáva takmer žiadny odpad!

O výrobcovi

Mylo

Tento zázrak pochádza z dielne Barb z bernolákovského Mylo a ako všetky jej produkty aj tento je vyrobený ručne z výhradne prírodných ingrediencií bez použitia konzervačných látok, drsných chemikálií, umelých farbív či parfumov. Svojej pokožke tak dodáte potrebnú starostlivosť, no zároveň ju zbytočne nezaťažíte syntetickými látkami.
Mylo logo
Zloženie

včelí vosk, bambucké maslo*, kokosový olej*, avokádový olej, kakaové maslo*, ricínový olej*, esenciálny olej z levandule úzkolistej*, esenciálny olej z čajovníka austrálskeho*.
* BIO kvalita

Objem

60ml

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!