Ponuka pre firmy, školy, organizácie

Zero-waste prednášky

Okrem toho, že ľuďom pomáhame znižovať množstvo odpadu, sa aktívne venujeme aj osvete v témach udržateľnosti, zero-waste, minimalizmu, odpadu a jeho predchádzaniu, ekológii, životnému prostrediu a jeho ochrane. V rámci tejto osvety sme súčasťou rôznych podujatí, diskusií, vystúpení, výstav. Zároveň prednášame pre firmy, školy a iné organizácie, ktoré majú záujem tieto témy otvárať.

Čo od toho očakávať?

V rámci týchto prednášok uvedieme ľudí do problematiky konkrétnej témy, aktuálneho stavu vo svete aj na Slovensku a prinesieme užitočné tipy aplikovateľné do domácnosti aj do pracovného prostredia. Prednáška môže byť samostatná, alebo môže ísť o sériu prednášok, ktoré na seba nadväzujú. Najnovšie prichádzame s úplne novým formátom EkoKvízu!

Trvanie je štandardne 50 minút + diskusia, sme však flexibilní a prispôsobíme sa Vašim požiadavkám. Môžete si vybrať z niekoľkých tém, alebo prednášku prispôsobíme na mieru aj Vášmu prianiu, prípadne vieme konkrétnu tému napasovať na prostredie Vašej firmy, školy a jej fungovaniu.

Nie je Vám ľahostajný ekologický dopad Vašej firmy či školy? Myslíte si, že by sa dalo robiť viac?

Neváhajte nás kontaktovať!

Pyramída 5R zero-waste

Referencie

ADIENT logo
Slovakia Going Zero-waste logo
Ravita logo
 • BEZOBALiS sme si vybrali ako partnera pre náš projekt Adient Eko-výzva 2019. V rámci projektu sme na mesačnej baze v spolupráci s BEZOBALiS organizovali prednášky na rôzne témy súvisiace s ochranou životného prostredia. Veľmi by som chcela vyzdvihnúť profesionalitu, flexibilitu a vysokú odbornosť z ich strany. Prednášky boli vždy veľmi zaujímavé a podnetné a na ich základe sme uskutočnili nielen vo firme, ale aj v našich domácnostiach množstvo zmien, ktorými sme preukázali, že nám na našom životnom prostredí naozaj záleží

  Stanislava Valientová, HR Manager Trenčín Technology Center Adient

 • Ekológii a udržateľnosti sa v našej firme venujeme dlhodobo. Zvyšovať motiváciu a záujem kolegov je však potrebné neustále. Téma je vždy aktuálna a iniciatívy nikdy nie je dosť. Preto sme v rámci našich firemných dní oslovili BEZOBALiS a požiadali ich o prednášku. Spoločne sme vybrali tému, ktorá sa výborne hodila pre všetkých a bola inšpiratívna. Oceňujeme spôsob komunikácie a prezentácie. Nálada bola veľmi uvoľnená, a tak sa zapojili aj viac ostýchaví kolegovia. Páčila nám flexibilita a kreatívnosť, keďže podmienky na prezentáciu neboli v rámci priestoru 100%-tné. Možnosť objednať a vyskladať si motivačné balíčky s ekologickými potrebami do domácnosti pre našich zamestnancov berieme ako výborný benefit. Nechať sa motivovať od ľudí, ktorí o udržateľnom životnom štýle nielen rozprávajú ale ho aj aktívne žijú je tá najlepšia cesta ako vzbudiť záujem u kolegov. Ďakujeme, že ste nám tú cestu ukázali!

  Tím spoločnosti Ravita

 • S Maťkou a Maťom som spolupracovala pri organizovaní tretieho ročníka konferencie Slovakia Going Zero Waste. Spoločne boli zodpovední za tvorbu webstránky a správu sociálnych sietí. Sú zohratí tím, ktorý ma presvedčil skvelou komunikáciou, nápadmi a flexibilitou od prvého momentu. S ich prácou som bola nadmieru spokojná, spĺňala moje predstavy a vystihovala súčasné trendy. Navyše sú veľmi ľudskí.

  Silvia Yoder Križanová, zakladateľka Slovakia Going Zero-Waste

 • Veľmi si ceníme spoluprácu so spoločnosťou BEZOBALiS v bratislavskej pobočke spoločnosti Adient. Spoluprácu sme nadviazali v roku 2019 a BEZOBALiS považujeme za férového, flexibilného a spoľahlivého partnera. V rokoch 2019-2020 pre nás realizoval sériu prednášok pre zamestnancov na rôzne environmentálne témy, ktorými sme ako firma chceli prispieť k ich vzdelávaniu v tejto oblasti. Ich nápady, vedomosti a ľudský prístup si veľmi ceníme a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty!

  Barbora Záhradníková, General Manager Adient Slovakia s.r.o.

Na stiahnutie

Striahnute si ponuku pre Vašu firmu, alebo školu, aby ste svoj návrh mohli predostrieť aj ostatným. Nájdete v nej obľúbené témy. Stiahnuť si môžete aj informácie o našom novom formáte EKOKVÍZ.