BIO marhuľový olej

5,40 

Marhuľový olej je v rámci každodennej starostlivosti o pleť obľúbený vďaka tomu, že sa ľahko vstrebáva. Má veľmi jemnú a ľahkú štruktúru, nenápadne orechovú arómu a svetlú zlatú farbu.

Ideálny najmä v starostlivosti o jemnú oblasť okolo očí: pri pravidelnom používaní pomáha odstraňovať tmavé kruhy a viditeľné opuchy, posilňuje pokožku, zamedzuje výskytu drobných vrások a predchádza predčasnému starnutiu (napríklad aj pri nadmernom opaľovaní).

 • vhodný na citlivú a suchú pleť
 • neodporúča sa na mastnú pleť so sklonom k tvorbe akné
 • vo vlasových zábaloch a maskách podporuje zdravie a rast vlasov a dodáva im lesk a jemnosť

Aby si svoju výnimočnosť a kvalitu zachoval do poslednej kvapky, je balený do extra tmavého skla.

 

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Marhuľový olej obsahuje veľké množstvo vitamínu E, ktorý blokuje pôsobenie škodlivých voľných radikálov a tým spomaľuje proces starnutia pleti. Zabezpečuje tvorbu kolagénu, vďaka čomu  koža získava elasticitu. Súčasne je vitamín E prirodzeným konzervačným prostriedkom predlžujúcim trvanlivosť produktu. Je regeneračný, antiseptický, antioxidačný a antibakteriálny.

Ako marhuľový olej vzniká?

Tento marhuľový olej bol vyrobený lisovaním za studena z ručne zbieraných plodov marhúľ vystavených unikátnemu morskému ovzdušiu. Lisovaný bol pri teplote medzi 38°C a 42°C bez extrakcie pomocou CO₂.


Je to 100% čistý prírodný produkt pochádzajúci z malej rodinnej výrobne, ktorá je súčasťou konceptu Drobní poľnohospodári – jeden pestovateľ – jedno pole – jedna produkcia. Produkcia, z ktorého pochádza, má certifikáciu BIO Balkan Biocert.

Ekologické logo | Európska komisia

POUŽITIE

Ako sa marhuľový olej používa?

 1. Prečistite tvár kvetovou vodou, no neutierajte ju, nechajte ju vlhkú.
 2. Pomocou pipety z fľaštičky kvapnite na končeky prstov 1-2 kvapky oleja.
 3. Krúživými pohybmi aplikujte na tvár a telo.

 • Marhuľový olej môžete aj riediť s bázovým olejom (rastlinným), výborne sa k nemu hodí šípkový olej, ktorý má podobné účinky.
 • Môžete do neho pridať niekoľko kvapiek éterického oleja.
 • Môže byť použitý samostatne alebo ako základný olej.
 • Vhodný aj na masáže.
 • Výborný aj vo vlasových zábaloch a maskách, pretože podporuje zdravie a rast vlasov a dodáva im lesk a jemnosť.

Uchovávajte v chlade a tme a chráňte pred priamym slnečným svetlom.

 

O výrobcovi

SOZOLE ROSE

Česko-bulharská značka SoZoLe RoSe zastáva filozofiu, že každá žena je krásna a jedinečná a zaslúži si lásku a špeciálnu starostlivosť. Zakladateľke Veronike sa to darí cez kvetové vody a pleťové oleje vyrobené zo surovín, ktoré sú s láskou pestované ♥ a šetrne spracované. Pochádzajú od drobných pestovateľov, ktorí rastlinkám odovzdávajú radosť z práce a pozitívnu energiu a ako čerešničku na torte aj prímorskú klímu Bulharska. Veronika vraví, že nie je nič krajšie ako vzájomná podpora, po ktorej ostane úsmev na tvári u všetkých - od pestovania, cez výrobu až po Vás. Všetky produkty sú poctivé, bez konzervantov, bez GMO, vhodné pre vegánov, nie sú testované na zvieratách a prechádzajú prísnou kontrolou. Veronika spolupracuje s najlepšími destilérňami a skúsenými poľnohospodármi s férovým prístupom v celom procese.
sozole logo
Objem

30ml

Krajina pôvodu

Bulharsko

Zloženie

100% Prunus Armeniaca Seed Oil

Certifikácia

Produkt organického poľnohospodárstva certifikovaného BALKAN BIOCERT BG-BIO -02/ Rec EC No. 834/2007.

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!