Čierny čaj Avto

Od: 3,95 

Celolistový sypaný čaj z Gruzínska. Farmársky a férový – k prírode, kvalite aj ľuďom.

Čierny čaj s typicky výraznou, plnou a hutnou chuťou s tónmi nugátu, horkej čokolády a plným dozvukom. Spracovaný ortodoxnou technikou, na konci ktorej sa čierny čaj zaobľuje pomocou dopekania (100°C). Tento čierny čaj z letnej produkcie 2020 je o niečo ľahší a sviežejší, takže si ho obľúbite aj na každodenné popíjanie. Keďže zostáva v celých lístkoch, môžete byť istí, že si nelúhujete prach a špinu.

Príprava:

  • 12g čaju na 1l vriacej vody: nechajte 4 minúty lúhovať
  • 4g čaju na 100ml vody: zlejte o 30 sekúnd
  • lístky môžete zaliať znova
  • opakujte podľa potreby
Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Sypaný čaj s príbehom.

Chceme, aby ste vedeli, koho svojim nákupom podporujete. Tento čierny čaj je pomenovaný po gruzínskom farmárovi Avtandilovi, ktorý lístky vykupuje od svojich susediek a babičiek z dedinky Kvenobani. Privyrábajú si tak a robia to s láskou a radi ♡. Avtandil ho potom spracúva ortodoxnou technikou a na konci celého procesu čaj zaobľuje pomocou dopekania. Na kvalite intenzvne pracuje, a tak je sypaný čaj od neho z roka na rok stabilnejší a čoraz výnimočnejší. Kvalitný čierny čaj z bližšia ako Gruzínska veru nenájdete. A viete, čo je najlepšie?  Avtandil nám tento čierny čaj naberá do obalov, ktoré sú vratné a kolujú!

 

Zloženie

čierny čaj

Hmotnosť

50g, 250g

Krajina pôvodu

Gruzínsko – Kvenobani, Chokatauri

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!