fbpx

Etela letela

11,00 

Ako by sme mohli pomôcť deťom prekonať strach v nepríjemných situáciách?
Jedno riešenie prináša hlavná hrdinka – nebojácna babička Etela. Svojim rozprávaním pomôže vnučke Matilde zabudnúť na obavy a strach, ktorý nás každého sem tam postretne. Dodáva jej odvahu pri zdolaní nepríjemnej situácie, akou je návšteva zubára.

Plne ilustrovaná detská knižka obsahuje aj niekoľko strán na vyfarbenie, aby každá jedna bola naozaj originál. Ideálna knižka pre čitateľské začiatky.

 

Nie je na sklade

Pri objednávke nad 45€ máš dopravu zadarmo.

Nositeľom príbehu je ilustrácia z dielne Trenčanky Dominiky Šikulincovej, ktorej ilustrácie nájdete okrem iného aj na pucliach. Knižku vydalo vydavateľstvo Atomic. Je príbehom troch ľudí, ktorých spojili knihy, ilustrácie a deti:

Luisa má rada pekné, zmysluplné veci, ktoré obohatia všedný deň. Medzi ne patria neodmysliteľne knihy. Vďaka nim sa dokáže zastaviť, potichu sa túlať v iných svetoch a príbehoch.

Marek je literárny fanúšik, milovník kníh a ilustrácií, ktoré sú vyhotovením a príbehom ozajstnými skvostmi. Vôňa tlačeného slova premenila jeho rozhodnutie vydávať knihy na smer, ktorým chce ďalej ísť.

Anna papier fascinuje od detstva. Počas jej pôsobenia v Nemecku bola súčasťou malého rodinného vydavateľstva a odvtedy hľadá spôsob ako, kde a s kým. Nakoniec sa jej to podarilo a vzniklo vydavateľstvo Atomic. Jeho cieľom je priviesť na svetlo sveta knihy od slovenských ilustrátorov z Trenčína a okolia, ale aj zahraničné tituly a detské ilustrované knihy s príbehmi, na ktoré sa len tak nezabúda.

Scroll to Top