Pucle Lesná Crew (s rámom)

43,00 

Slovenské, hravé, umelecké, ekologické, dizajnové, vzdelávacie: to sú Pucle. Každé majú svoj jedinečný príbeh. Tieto detské ilustrovala Trenčanka Dominika Šikulincová a patria medzi najobľúbenejšie vôbec.

Čo to vylieza zo šálky a kde sa všetky tieto zvieratká vlastne stretli? Sú na letisku alebo žijú vo vysnívanej lietadielkovej krajine, kde sa obedujú iba hot dogy?

Pustite sa s nami do skladania týchto super puzzle a vymyslite s deťmi vlastný príbeh! Krásne farebné puzzle sa hodia do každého interiéru a keďže držia bez použitia lepidla, môžete si ich kedykoľvek zvesiť a opäť sa hrať.


Tieto pucle ilustrovala šikovná Trenčanka Dominika Šikulincová, ktorej to okrem ceruzky ide aj tetovacou ihlou vo vlastnom štúdiu Triple Fingers v Trenčíne.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Vedeli ste, že puzzle sú veľmi prospešné aj na vývoj a tréning mozgu? Sú ako taká aktívna meditácia. Lenka s Baškou, ktoré ich vyrobili, ich radi nazývajú takou jógou pre mozog. Fungujú ako prevencia proti Alzhaimerovi a stareckej demencii a dá sa s nimi výborne trénovať jemná motorika.

Balenie obsahuje:

 • krásny rám z bukového masívu bez akejkoľvek povrchovej úpravy
 • príručku správneho skladania pre každého správneho skladača
 • ručne šité bavlnené upcyklované vrecúško
 • recyklovanú podložka na skladanie
 • príslušenstvo k uchyteniu rámu
 • puzzle z recyklovanej lepenky
 • PVC fóliu na ochranu puzzle

 

  Toto všetko dostanete v recyklovanom tubuse, ktorý ak nepotrebujete, môžete vrátiť, aby mohol byť použitý na ďalšie balenie. Ak prídu v bublinkovej fólii, tak si môžete byť istí, že nie je nová, ale zdedená po niekoľkých predchádzajúcich zásielkach. Všetky komponenty sú vyrobené v rámci Slovenskej a Českej republiky.

AKO NA RÁM

Jedným z dôvodov, prečo sme do konceptu Pucle zamilovaní je to, že sa vďaka šepciálnemu rámu dajú zarámovať bez použitia lepidla. Vďaka tomu ich môžete kedykoľvek zvesiť, rozobrať a opäť sa zabávať skladaním.

V balení nájdete všetko, čo na to potrebujete a postup je naozaj jednoduchý:

 1. Pucle poskladáte na recyklovanej podložke.
 2. Prekryjete ochrannou fóliou (matná strana hore).
 3. Spojíte časti rámu v rohoch.
 4. Vložíte puzzle na podložke prikryté fóliou do rámovej lišty.
 5. Hotovo! Pucle teraz umiestnite, kde len chcete a kedykoľvek ich môžete znova rozobrať.

Podrobný postup nájdete aj v priloženej príručke bystrých skladačov.

Príjemné skladanie! 🙂

O výrobcovi

Pucle

Koncept Pucle vymysleli Trenčanky Lenka a Baša - skvelé baby, ktoré sú nám blízke zmýšľaním, hodnotami a aj tak - kamošsky ♡. Obe sa doslova počas prechádzky rozhodli, že začnú vytvárať niečo, čo tu dovtedy ešte nebolo. Niečo, čo by spájalo slovenské umenie, radosť z hry, ekológiu a ľudí. A tak sa zrodili Pucle: vznikli z túžby robiť niečo krásne a zároveň myseľ cibriace. Dievčatá sú totiž presvedčené, že pucle si zaslúžia si lepšie motívy ako tie, ktoré bežne vidíme v obchodoch. Namiesto obrázkov, na ktoré sme boli doteraz všetci zvyknutí, sa preto rozhodli im dopriať závan čerstvého vetra a oslovili tvorivých ilustrátorov a umelcov. Vďaka tomu nie sú Pucle len hrou, ale doslova umením, cez ktoré spoznávate, koľko šikovných ilustrátorov na Slovensku máme. Táto hravá forma nielen baví, ale aj otvára dialóg o kultúre v domácom prostredí. Každý kúsok má svoj vlastný a jedinečný príbeh. Poďte sa hrať!
Pucle logo
Rozmer

49 x 36cm

Počet dielikov

200

Rozmer jednej pucle

cca 3,5×4,5 cm

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!