Brošňa z odpadu Zostaň doma

8,30 

Ručne robené originálne upcyklované náušnice.

Čo to znamená?

Vyrobená z toho, čo by bolo za bežných okolností považované za odpad. Zvyšková nepotrebná dýha od drevárov a zvyšky lakov na nechty tak nemuseli skončiť na skládke. V rámci zero-waste hesla #reuse – použi znovu – im bol vdýchnutý nový život. Laky ste nám v rámci recyklačného programu nosili aj vy, takže ktovie – možno aj váš starý lak bude zdobiť práve tento šperk.

Každý jeden kúsok je naozaj originál, ktorý vymysleli a vytvorili tri sestry s Nemšovej – BAška, Sára a Terka pod značkou BASTart Sistersart.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

O výrobcovi

BASTART

Dievčatá z BASTart nám nám do cesty privial osud v roku 2018, keď sme spolu prekecali trenčianske HoryZonty a do ich konceptu sme sa hneď zamilovali! Práve u týchto báb totiž skončili všetky staré laky na nechty, ktoré ste k nám v rámci upratovania nosievali. Vo svojej dielničke v Nemšovej ich spolu s ďalším odpadom premieňajú na umenie. Riadia sa heslom "Make something from nothing" ("Vytvor niečo z ničoho") a my len potvrdzujeme, že sa im to naozaj darí! To, čo dokážu v rámci svojho voľného času je pre nás skoro ako zázrak. Zaradenie tejto sesterskej up-cycle značky doplnkov do nášho portfólia bolo viac než prirodzené. Dnes sa dievčatá profesne preorientovali na cestu grafického dizajnu a my sme našu spoluprácu pretavili aj do tejto roviny. Vytvorili pre nás tú najkrajšiu vizuálnu identitu, ktorú si môžete užívať aj na tejto stránke :)
BASTART logo
Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!