fbpx

Pucle Lesná Crew (bez rámu)

26,00 

Slovenské, hravé, umelecké, ekologické, dizajnové, vzdelávacie: to sú Pucle. Každé majú svoj jedinečný príbeh. Tieto ilustrovala Trenčanka Dominika Šikulincová (rovnako ako aj knižku Etela letela) a patria medzi najobľúbenejšie vôbec.

Čo to vylieza zo šálky a kde sa všetky tieto zvieratká vlastne stretli? Sú na letisku alebo žijú vo vysnívanej lietadielkovej krajine, kde sa obedujú iba hot dogy? Pustite sa s nami do skladania týchto super puzzle a vymyslite s deťmi vlastný príbeh!

Máme aj vo verzii s krásnym dreveným rámom, vďaka ktorému sa sa hodia do každého interiéru. A keďže držia bez použitia lepidla, môžete si ich kedykoľvek zvesiť a opäť sa hrať!

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máš dopravu zadarmo.

Vedeli ste, že puzzle sú veľmi prospešné aj na vývoj a tréning mozgu? Sú ako taká aktívna meditácia. Lenka s Baškou, ktoré ich vyrobili, ich radi nazývajú takou jógou pre mozog. Fungujú ako prevencia proti Alzhaimerovi a stareckej demencii a dá sa s nimi výborne trénovať jemná motorika.

Balenie obsahuje:

  • krásny rám z bukového masívu bez akejkoľvek povrchovej úpravy
  • príručku správneho skladania pre každého správneho skladača
  • ručne šité bavlnené upcyklované vrecúško
  • recyklovanú podložka na skladanie
  • príslušenstvo k uchyteniu rámu
  • puzzle z recyklovanej lepenky
  • PVC fóliu na ochranu puzzle

Toto všetko dostanete v recyklovanom tubuse, ktorý ak nepotrebujete, môžete vrátiť, aby mohol byť použitý na ďalšie balenie. Ak prídu v bublinkovej fólii, tak si môžete byť istí, že nie je nová, ale zdedená po niekoľkých predchádzajúcich zásielkach. Všetky komponenty sú vyrobené v rámci Slovenskej a Českej republiky.

O výrobcovi

Pucle

Koncept Pucle vymysleli Trenčanky Lenka a Baša - skvelé baby, ktoré sú nám blízke zmýšľaním, hodnotami a aj tak - kamošsky ♡. Obe sa doslova počas prechádzky rozhodli, že začnú vytvárať niečo, čo tu dovtedy ešte nebolo. Niečo, čo by spájalo slovenské umenie, radosť z hry, ekológiu a ľudí. A tak sa zrodili Pucle: vznikli z túžby robiť niečo krásne a zároveň myseľ cibriace. Dievčatá sú totiž presvedčené, že pucle si zaslúžia si lepšie motívy ako tie, ktoré bežne vidíme v obchodoch. Namiesto obrázkov, na ktoré sme boli doteraz všetci zvyknutí, sa preto rozhodli im dopriať závan čerstvého vetra a oslovili tvorivých ilustrátorov a umelcov. Vďaka tomu nie sú Pucle len hrou, ale doslova umením, cez ktoré spoznávate, koľko šikovných ilustrátorov na Slovensku máme. Táto hravá forma nielen baví, ale aj otvára dialóg o kultúre v domácom prostredí. Každý kúsok má svoj vlastný a jedinečný príbeh. Poďte sa hrať!
Pucle logo
Rozmer

49 x 36cm

Rozmer jednej pucle

cca 3,5×4,5 cm

Scroll to Top