Holiaci strojček Companion

32,00 

Unisex univerzálny holiaci strojček: vhodný rovnako pre ženy ako aj mužov, na telo aj na tvár.

Na rozdiel od klasickej verzie holiaceho strojčeka má o niečo dlhšiu rukoväť, vďaka čomu sa drží veľmi pohodlne. Oceníte to ho najmä pri používaní

  • na podpazušie
  • intímne partie
  • či jemné kontúry a jasné línie na spodku fúzov

V kombinácii s mierne strmším uhlom čepele zabezpečí obzvlášť šetrné, no dôkladné ​​holenie vhodné aj pre začiatočníkov, ktorí sa holiace strojčeky používať doteraz báli. Bezpečnosť garantuje nová štruktúra rukoväte, ktorá pripomína odtlačky prstov a poskytuje extra priľnavosť. Bezpečnostný patent zabezpečí, že pokiaľ strojček práve nepoužívate, ostré hrany sú zakryté a nehrozí tak nebezpečenstvo porezania.

Vďaka bavlnenej šnúrke na konci rúčky si holiaci strojček môžete zavesiť kamkoľvek. Aj preto je výborný spoločník na celý život – Companion.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Nerezový holiaci strojček je náhradou stoviek často používaných plastovo-kovových hybridov na holenie, ktoré sú nerecyklovateľné. Obojstranný strojček vydrží roky (pokojne aj celý život) a investícia doň sa vám vráti pomerne rýchlo. Menia sa totiž len kovové klasické žiletky, ktoré patria do triedeného zberu.

Tento spôsob holenia je aj hygienickejší – dizajn umožňuje jednoduché rozoberanie a čistenie a otvorená hlava strojčeka sa neupchávajú ani dlhšími chĺpkami, čím sa eliminuje tvorba mikróbov.

Šnúru z čistej bavlny je možné jednoducho vymeniť aj predĺžením zadnej časti rukoväte.

Náš tip: Pre dôkladné oholenie zvoľte holenie na mokro. Vymeňte však penu na holenie za prírodné mydielko z kozieho mlieka, ktoré vytvorí bohatú penu bez agresívnych tenzidov. Pokožka tak nebude po oholení podráždená.

Tento dizajnový strojček vznikol v spolupráci s renomovanými umelcami Oskarom Rinkom a Robertom Seidelom, ako aj s filmármi Ertzuim. Výsledok je jedinečný, nenapodobiteľný, zábavný a intuitívny – podobne ako samotný rituál holenia.

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!