Terapeutický denník Duša na mieste

22,50 

Terapeutický denník, ktorý ti venuje vzácny čas na seba.

Je plný zvedomovacích otázok, jemných ilustrácií, cvičení i voľných strán na tvoje myšlienky. Formát A5 sa zmestí do kabelky či ruksaka, takže ti môže robiť spoločnosť kedykoľvek ju budeš potrebovať.

  • je bez dátumov – začať aj prestať môžeš kedykoľvek
  • nájdeš v ňom rady, ako si z písania urobiť príjemný dlhodobý návyk
  • terapeutická pasáž otázok ti pomôže lepšie si rozumieť
  • vyrobený v Česko-Slovensku

Denník je venovaný ženám a je krásny svojim obsahom aj vizuálom: púdrová farba, príjemný povrch, jemné líniové ilustrácie a kvalitný značkový papier Munken. Na denníku spolupracovala česká psychoterapeutka Eliška Remešová a pochádza spod rúk Janky Hoosovej, ktorá ti odkazuje:

Píšem, aby som lepšie rozumela sebe, potom tebe a svetu.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Čo ťa v denníku čaká?

  • V prvej tretine ťa denník sprevádza tvojimi pocitmi. Pomôžu k tomu krásne ilustrácie, otázky a cvičenia.
  • Voľné listy patria len tebe, tvojim myšienkam a tvojmu príbehu. Môžeš na nich napríklad rozpracovať hlbšie témy z úvodných kapitol.
  • Na záver nájdeš odporúčanie na zaujímavé knihy pre tvoje ďalšie bádanie a seba-objavovanie.

 

 

PRÍBEH DENNÍKA

Ako to už býva, aj za týmto silným dielom je silný osobný príbeh. V tomto sa ukrýva ten, ktorý si so sebou nesie Janka Hoosová. Toto je on:

Rok 2020 mi dal zabrať. Cítila som, že sa mi od základu rozsypala pôda pod nohami. Nevedela som, čo s tým, kde začať. Veľa som si písala, aby sa mi uľavilo. Na papieri sa mi zdalo, že zrazu jasnejšie vidím, čo prežívam a potrebujem.

Oslovila som psychoterapeutku Elišku Remešovú, aby mi pomohla pýtať sa hojivé otázky a spolu sme vytvorili denník Duša na mieste. Priestor pre tvoje telo, emócie, myseľ a dušu, aby vyrozprávali svoj príbeh. Moju skúsenosť otlačenú na stránkach Denníka posielam ďalej vo viere, že nie som sama. Možno si aj ty “čierne na bielom”, ľahšie porozumieš.

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!