fbpx

Hrebeň z nimbového dreva

5,90 

Ručne vyrábaný drevený hrebeň na každodennú starostlivosť o vaše vlasy.

  • masíruje citlivú pokožku hlavy
  • vlasy šetrne prečesáva
  • chráni ich štruktúru

Vďaka zaobleným zubom je citlivá koža na hlave v bezpečí a je masírovaná, čo prospieva jej prekrveniu. Hrebeň zároveň rozprestrie prirodzený maz po celej dĺžke vlasov, čo je pre ich kvalitu veľmi priaznivý proces. Navyše, na rozdiel od plastových hrebeňov, vlasy vďaka drevu neelektrizujú a nelámu sa.

Hrebeň svojím tvarom výborne padne do ruky.  Materiál je pevný a odolný, takže vydrží naozaj dlho. Neobsahuje žiadne umelé ani syntetické látky a skvele sa teda hodí pre ľudí s citlivou pokožkou alebo jemnými a krehkými vlasmi.

Dostupnosť Na sklade

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Zloženie

100 % nimbové drevo

Rozmery

19,5 x 4,5cm

Scroll to Top