Semolinové špagety - paradajkové

Od: 1,90 

Poctivé semolinové cestoviny sú typické pre Taliansko, tieto však pochádzajú z malej českej rodinnej výrobne. Prívlastok domáce k nim právom patrí.

Vyrobené sú ručne v špeciálnom stroji, vďaka ktorému je ich povrch “chlpatý” a omáčka na ňom drží lepšie.

Sušené paradajky im dodávajú príjemnú chuť a farebnosť, čo oceňujú najmä deti. Spolu s ich špenátovou a natural verziou si z nich môžete nakombinovať taliansku vlajku – ktorá k semolinovým cestovinám jednoznačne patrí!

domáce semolivoé cestoviny špagetydomáce semolinové cestoviny špagety taliansko vlajka

 

 

Zrušiť výber
Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Tieto domáce semolinové cestoviny pre nás a pre vás vyrába ručne pani Markéta z Uherského Hradišťa podľa vlastnej receptúry. Začala ich najprv vyrábať len pre svoju rodinu a známych. Tým zachutili natoľko, že ich odporučili ďalej, a tak sa stalo, že dnes vyrába a dodáva do mnohých potravín v Čechách aj na Slovensku. Stále je to však malá domáca výroba, cestoviny sa prirodzene sušia minimálne 48 hodín a namiesto toho, aby ich zabalila do malých plastových sáčkov, sama nám ich zabalí do krabice.  Na každej našej objednávke tak ušetríme približne 100 plastových sáčkov, ktoré sú v podstate nerecyklovateľné.

Hmotnosť

250g, 500g, 1kg

Krajina pôvodu

Česko

Zloženie

múka zo semolinovej pšenice (97%), sušené paradajky (3%)
Alergény: lepok, môže obsahovať stopy vajec

Výživové údaje (na 100g)

Energetická hodnota: 1506kJ/360kcal
Tuky: 2g – z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g
Sacharidy: 75g – z toho cukry 1,9g
Bielkoviny: 11,1g
Soľ: 0,04g

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!