Banány v mliečnej čokoláde

Od: 2,70 

To najluxusnejšie, čo vám v rámci pochúťok ponúkame.

Banány sušené mrazom posunuli slovenskí čokolatieri na úplne novú úroveň – namočili ich do kvalitnej mliečnej čokolády. Tradičná kombinácia jemnej mliečnej čokolády a banánov je úžasná a my to môžeme len potvrdiť.

Vďaka sušeniu hlbokým mrazom a veľmi nízkym tlakom je zachovaná štruktúra banánov, ich chuť, všetky minerály a vitamíny. Znamená to, že na to, aby ovocie vyzeralo aj chutilo fantasticky, nie je potrebné pridávať žiadne farbivá, cukor, arómu ani dochucovadlá.

Čokoláda je bez akýchkoľvek pridaných látok a bez éčok. Poleva nie je lesklá, pretože neobsahuje leštiacu látku.

Zrušiť výber
Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Maťka z Healthy Planet, ktorá na Slovensko prináša to najkvalitnejšie lyofilizované ovocie, sa rozhodla osloviť slovenských čokolatierov  s prosbou namočiť ho do kvalitnej slovenskej čokolády.

Výrobcu, ktorý by garantoval produkt bez éčok, hľadala dlho. Väčsina sušeného ovocia v čokoláde je totiž potieraná leštiacou zložkou – aby bolo na pohľad krásne, leské lepšie predajné. Leštiaca látka je zmesou dvoch éčok: arabská guma E414 a šelak E904, ktorý je živočíšneho pôvodu, častokrát vyrábaný z hmyzu! Maťka toto ale nechcela a zaumienila si priniesť na slovenský trh ovocie máčané v čokoláde, ktoré bude bez akýchkoľvek umelých prísad. Pokus sa podaril a vznikli takéto fantastické poctivé čokoládové produkty! Nie sú síce krásne naleštené, no môžete si byť istí, že obsahujú len to, čo obsahovať majú: kvalitné ovocie a kvalitnú čokoládu.

Hmotnosť

50g, 100g, 250g

Zloženie

mliečna čokoláda 75% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odtučnené mlieko, emulgátory: repkový lecitín, vanilka), lyofilizované banány 25%.
Alergény: mlieko, môže obsahovať sóju a orechy

Výživové údaje (na 100g)

Energia 2023kJ / 485kcal
Bielkoviny 6,3g
Sacharidy 59g – z toho cukry 55,2g
Tuky 23,3g – z toho nasýtené mastné kyseliny 14g
Soľ 0,01g

Krajina pôvodu

Slovensko

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!