Černice v čokoláde a škorici

Od: 3,00 

Černice sušené mrazom posunuli slovenskí čokolatieri na úplne novú úroveň!

Namočili ich do mliečnej čokoláde a škorice – čo je kombinácia, na ktorú naši zákazníci nedajú dopustiť.

Vďaka sušeniu hlbokým mrazom a veľmi nízkym tlakom je zachovaná štruktúra černíc, ich chuť, všetky minerály a vitamíny. Znamená to, že na to, aby vyzeralo aj chutilo fantasticky, nie je potrebné pridávať žiadne farbivá, cukor, arómu ani dochucovadlá.

Čokoláda je bez akýchkoľvek pridaných látok a bez éčok. 

Zrušiť výber
Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Maťka z Healthy Planet, ktorá na Slovensko prináša to najkvalitnejšie lyofilizované ovocie, sa rozhodla osloviť slovenských čokolatierov  s prosbou namočiť ho do kvalitnej slovenskej čokolády.

Výrobcu, ktorý by garantoval produkt bez éčok, hľadala dlho. Väčšina sušeného ovocia v čokoláde je totiž potieraná leštiacou zložkou – aby bolo na pohľad krásne, lesklé lepšie predajné. Leštiaca látka je zmesou dvoch éčok: arabská guma E414 a šelak E904, ktorý je živočíšneho pôvodu, častokrát vyrábaný z hmyzu! Maťka toto ale nechcela a zaumienila si priniesť na slovenský trh ovocie máčané v čokoláde, ktoré bude bez akýchkoľvek umelých prísad. Pokus sa podaril a vznikli takéto fantastické poctivé čokoládové produkty! Nie sú síce krásne naleštené, no môžete si byť istí, že obsahujú len to, čo obsahovať majú: kvalitné ovocie a kvalitnú čokoládu.

Hmotnosť

50g, 100g, 250g

Zloženie

mliečna čokoláda 75,7% (cukor,sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, kakaové maslo, sušená srvátka, emulgátory: repkový lecitín, vanilín), lyofilizované černice 21,6%, škorica mletá 2,7%
Alergény: mlieko

Výživové údaje (na 100g)

Energia 2116 kJ / 507,39 kcal
Bielkoviny 5,6g
Sacharidy 62,83g – z toho cukry 51,26g
Tuky 25,18g – z toho nasýtené mastné kyseliny 14,5g
Soľ 0,2 g

Krajina pôvodu

Slovensko

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie! 

Blíži sa celozávodné voľno:

objednávky prijaté
po 21.9. budú vybavené
po 26.9.

Ďakujeme, že nám doprajete oddych :)

Maťa & Maťo

BEZOBALiS_maskoti