Maliny v mliečnej čokoláde

Od: 3,25 

Maliny sušené mrazom, tzv. lyofilizované posunuli slovenskí čokolatieri na úplne novú úroveň – namočili ich do kvalitnej mliečnej čokolády!

Vďaka sušeniu hlbokým mrazom a veľmi nízkym tlakom je zachovaná štruktúra malín, ich chuť, všetky minerály a vitamíny. Znamená to, že na to, aby vyzeralo aj chutilo fantasticky, nie je potrebné pridávať žiadne farbivá, cukor, arómu ani dochucovadlá.

Čokoláda je bez akýchkoľvek pridaných látok a bez éčok. Guličky nie sú lesklé, pretože neobsahujú leštiacu látku.

Zrušiť výber
Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Maťka z Healthy Planet, ktorá na Slovensko prináša to najkvalitnejšie lyofilizované ovocie, sa rozhodla osloviť slovenských čokolatierov  s prosbou namočiť ho do kvalitnej slovenskej čokolády.

Výrobcu, ktorý by garantoval produkt bez éčok, hľadala dlho. Väčšina sušeného ovocia v čokoláde je totiž potieraná leštiacou zložkou – aby bolo na pohľad krásne, lesklé lepšie predajné. Leštiaca látka je zmesou dvoch éčok: arabská guma E414 a šelak E904, ktorý je živočíšneho pôvodu, častokrát vyrábaný z hmyzu! Maťka toto ale nechcela a zaumienila si priniesť na slovenský trh ovocie máčané v čokoláde, ktoré bude bez akýchkoľvek umelých prísad. Pokus sa podaril a vznikli takéto fantastické poctivé čokoládové produkty! Nie sú síce krásne naleštené, no môžete si byť istí, že obsahujú len to, čo obsahovať majú: kvalitné ovocie a kvalitnú čokoládu.

Hmotnosť

50g, 100g, 250g

Zloženie

mliečna čokoláda 80% (cukor, kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko 13,5%, kakaová hmota,sušené odtučnené mlieko 5%, mliečny tuk 2%, emulgátory: sójový lecitín, lyofilizované maliny 20%
Alergény: mlieko, sója

Výživové údaje (na 100g)

Energia 2146,2kJ / 513kcal
Bielkoviny 5,81g
Sacharidy 62,94g – z toho cukry 51,72g
Tuky 25,93g – z toho nasýtené mastné kyseliny 15,22g
Soľ 0,21g

Krajina pôvodu

Slovensko

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!