Višne v horkej čokoláde

Od: 3,10 

To najluxusnejšie, čo vám v rámci pochúťok ponúkame.

Višne sušené mrazom posunuli slovenskí čokolatieri na úplne novú úroveň – namočili ich do kvalitnej horkej čokolády. Ohlasy milovníkov kombinácie kyselkavej chuti višní a horkej chuti kakaa sú úžasné a my to môžeme len potvrdiť.

Vďaka sušeniu hlbokým mrazom a veľmi nízkym tlakom je zachovaná štruktúra višní, ich chuť, všetky minerály a vitamíny. Znamená to, že na to, aby višne vyzerali aj chutili fantasticky, nie je potrebné pridávať žiadne farbivá, cukor, arómu ani dochucovadlá.

Čokoláda je bez akýchkoľvek pridaných látok a bez éčok. Guličky nie sú lesklé, pretože neobsahujú leštiacu látku.

Zrušiť výber
Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Maťka z Healthy Planet, ktorá na Slovensko prináša to najkvalitnejšie lyofilizované ovocie, sa rozhodla osloviť slovenských čokolatierov  s prosbou namočiť ho do kvalitnej slovenskej čokolády.

Výrobcu, ktorý by garantoval produkt bez éčok, hľadala dlho. Väčšina sušeného ovocia v čokoláde je totiž potieraná leštiacou zložkou – aby bolo na pohľad krásne, lesklé lepšie predajné. Leštiaca látka je zmesou dvoch éčok: arabská guma E414 a šelak E904, ktorý je živočíšneho pôvodu, častokrát vyrábaný z hmyzu! Maťka toto ale nechcela a zaumienila si priniesť na slovenský trh ovocie máčané v čokoláde, ktoré bude bez akýchkoľvek umelých prísad. Pokus sa podaril a vznikli takéto fantastické poctivé čokoládové produkty! Nie sú síce krásne naleštené, no môžete si byť istí, že obsahujú len to, čo obsahovať majú: kvalitné ovocie a kvalitnú čokoládu.

Hmotnosť

50g, 100g, 250g

Zloženie

horká čokoláda 66,7% (cukor, kakaová hmota 35,5%, kakaové maslo 15,5%, emulgátory: sójový lecitín vanilín), lyofilizované višne 33,3%
Alergény: sójový lecitín

Výživové údaje (na 100g)

Energia 2036,57 kJ / 487kcal
Bielkoviny 4,83g
Sacharidy 64,02g – z toho cukry 49,93g
Tuky 22,8g – z toho nasýtené mastné kyseliny 13,39g
Soľ 0,01g

Krajina pôvodu

Slovensko

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie! 

Blíži sa celozávodné voľno:

objednávky prijaté
po 21.9. budú vybavené
po 26.9.

Ďakujeme, že nám doprajete oddych :)

Maťa & Maťo

BEZOBALiS_maskoti