BIO Čoko-kokosky

Od: 1,92 

Lahodná pochúťka skvelá k čaju, káve alebo len tak – pre radosť ♡. Všetky výrobky z tejto pekárne obsahujú 100% biosurovín z ekologického poľnohospodárstva.

                         
Zrušiť výber
Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Čokoláda v týchto sušienkach má medzinárodný certifikát spravodlivého obchodu fair-trade. Nákupom výrobkov s týmto certifikátom pomáhate odstraňovať detskú prácu, umožňujete získať ľuďom spravodlivý zárobok za vykonanú prácu, zlepšujete prístup k základnému vzdelaniu, šetríte prírodné zdroje a podporujete sociálne projekty v krajinách tretieho sveta.

O výrobcovi

Biopekárna Zemanka

Logistiku máme s pekárňou dohodnutú na princípe spätného odberu obalov. To znamená, že nám nechodia v sáčkoch, ale vo vratných boxoch, ktoré sa znova napĺňajú. Vďaka tomu tak pekáreň ušetrila v roku 2020 až 110 809 sáčkov (221,62 kg plastovej fólie + 221,62 kg papiera).  
Sušenienky vyrába rodinná pekáreň, ktorá stavia na princípoch ekologického a zdravého životého štýlu. Skombinovala úžasnú chuť so zdravými a kvalitnými surovinami, a tak vznikli úžasné mlsky, ktorým len ťažko odolať! Vyrábané sú ručne, s láskou a zelenou energiou. Všetky výrobky z tejto pekárne obsahujú 100% biosurovín z ekologického poľnohospodárstva.
  • bez bieleho cukru
  • bez stužených tukov
  • bez konzervantov
  • bez umelých aróm
  • bez farbív
Biopekárna Zemanka logo
Hmotnosť

100g, 250g

Krajina pôvodu

Česko

Zloženie

Bio pšeničná múka hladká, bio nestužený rastlinný tuk (slnečnicový olej a kakaové maslo v rôznom pomere, voda, emulgátor: slnečnicový lecitín, kyseliny: kyselina citrónová), bio trstinový cukor, bio strúhaný kokos 17 %, bio horká čokoláda 8,7 % (kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo – obsah kakaovej zložky v čokoláde najmenej 60 %, vanilkový extrakt), bio pšeničná múka celozrnná, bio kakaový prášok 3%, bio vanilková aróma. Neobsahuje žiadne kypriace látky. Môže obsahovať stopy vajec, mliečnych výrobkov (vrátane laktózy) a škrupinkových plodov (lieskové a vlašské orechy).

Výživové údaje (na 100g)

Energetická hodnota: 2125kJ/ 510kcal
Bielkoviny: 6g
Sacharidy: 49g – z toho cukry 24g
Tuky: 32g – z toho nasýtené mastné kyseliny 15,7g
Soľ: 0,01g

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!