BIO Boľavé hrdielko + dóza

8,90 

BIO čajík šetrný k prírode a prospešný pre nás.Namiešaný z liečivých rastlín vypestovaných pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách. Čaj je v krásnej dóze, takže je obľúbený ako praktický a zdravý darček. Dózu si k nám potom môžete prísť kedykoľvek znovu naplniť 🙂

Čaj Boľavé hrdielko sa odporúča užívať pri

  • virózach
  • bakteriálnych infekciách
  • zápaloch horných a dolných dýchacích ciest
  • pomáha pri uvoľňovaní hlienov a vykašliavaní
  • upokojuje a dezinfikuje podráždené sliznice

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Upozornenie: Čaj obsahuje šalviu lekársku, ktorá tlmí tvorbu materského mlieka. Dojčiacim mamičkám sa preto neodporúča užívať ho dlhšie.

O výrobcovi

Bio Tatry

"Severne od obce Východná, priamo pod Vysokými Tatrami s majestátnym Kriváňom v neporušenej prírode národného parku, rastie už tisíce rokov množstvo liečivých rastlín."   Takto ako z rozprávky začína príbeh bylinkových čajov, ktorý píše Farma Východná. Bylinky v nej najprv s láskou vypestujú, starostlivo zozbierajú, precízne vysušia a spracujú podľa vlastných receptúr. S dôrazom na ochranu tatranskej prírody využívajú ekologický spôsob pestovania: žiadna chémia, správne osevné postupy a kompostovanie. Aj vďaka tomu majú všetky ich čaje bio certifikát a úžasnú chuť.
BIOTATRY logo
Zloženie

šalvia lekárska, rebríček obyčajný, podbeľ liečivý, prvosienka jarná, divozel veľkokvetý, slez maurský, nevädza poľná, bôľhoj lekársky

Hmotnosť

40g

Krajina pôvodu

Slovensko

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!