Supermint + dóza

14,40 

Jedinečný mätový sypaný čaj šetrný k prírode a prospešný pre nás. Z byliniek vypestovaných pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách s obsahom liečivých bylín s protizápalovými a dezinfekčnými účinkami. Odporúča sa užívať

  • pri žalúdočných a žlčníkových kolikách
  • na zvýšenie tvorby žalúdočných štiav a žlče
  • pri bežných ochoreniach dýchacích ciest
  • vhodný je aj na zníženie potivosti a plynatosti

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Upozornenie: Čaj obsahuje šalviu lekársku, ktorá tlmí tvorbu materského mlieka. Dojčiacim mamičkám sa preto neodporúča užívať ho dlhšie.

O výrobcovi

Bio Tatry

"Severne od obce Východná, priamo pod Vysokými Tatrami s majestátnym Kriváňom v neporušenej prírode národného parku, rastie už tisíce rokov množstvo liečivých rastlín."   Takto ako z rozprávky začína príbeh bylinkových čajov, ktorý píše Farma Východná. Bylinky v nej najprv s láskou vypestujú, starostlivo zozbierajú, precízne vysušia a spracujú podľa vlastných receptúr. S dôrazom na ochranu tatranskej prírody využívajú ekologický spôsob pestovania: žiadna chémia, správne osevné postupy a kompostovanie. Aj vďaka tomu majú všetky ich čaje bio certifikát a úžasnú chuť.
BIOTATRY logo
Zloženie

mäta pieporná, včelník moldavský, mäta kučeravá, šalvia lekárska, agastache rugosa, pamajorán obyčajný, mäta jemná

Hmotnosť

120g

Krajina pôvodu

Slovensko

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!