Zapekané pohánkové müsli

Od: 1,64 

Zapekané müsli poznáte možno aj pod pojmom granola.

Chrumkavá ručne robená zdravá zmes ideálna na raňajky v kombinácii s jogurtom, mliekom alebo samotná ako súčasť desiaty.

Tieto sú dokonca bez akéhokoľvek pridaného cukru, takže pokiaľ prechádzate z konvenčných presládzaných müsli, je možné, že zozačiatku si ich budete chcieť dosládzať medom alebo sušeným ovocím. Keďže základ tvoria pohánkové vločky, sú vhodné aj pre bezlepkáčov.

Zrušiť výber
Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

O výrobcovi

fitBakers

Túto granolu vyrábajú Horehrončanky, ktoré zdravý životný štýl riešia nielen cez cvičenie, ale aj cez žalúdok. Meniť stravovacie návyky k lepšiemu začali raňajkami, no pri ponuke plnej cukru, umelých prísad a konzervantov si nenašli to svoje. A tak sa Aďka a Danka rozhodli, že pre svoju rodinu pripravia müsli podľa vlastnej receptúry. Dnes nepečú len pre rodinu, ale už ako FitBakers aj pre nás a pre vás ♡.
Fitbakers logo
Zloženie

pohánkové vločky jemné (63%), 100% jablčná šťava (25%), strúhaný kokos (4,4%), ľanové semienka (3%), slnečnicové semienka (4%). Celkový obsah cukrov je vyjadrený ako sacharóza

Výživové údaje (na 100g)

Energetická hodnota 1800 kJ (430kcal)
Tuky 10g – z toho nenasýtené mastné kyseliny 4g
Sacharidy 75g – z toho cukry 7g
Bielkoviny 10g
Soľ 1g

Hmotnosť

100g, 250g, 500g

Krajina pôvodu

Slovensko

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!