fbpx

Med

8,90 

Kvetový med pochádzajúci zo stanovísk v blízkosti lesov a lúk okolo Trenčína, ale aj priamo v meste. Každé z nich poskytuje chuťovo odlišný med, pretože kvitnúce rastliny sú na každom mieste v niečom iné. Med je naozaj poctivý – nie je v ňom nič navyše, nie o nič ochudobnený a je neupravovaný. Hneď po stočení, filtrovaní a čírení je stáčaný do pohárov. Prirodzene kryštalizuje, takže ak máte radi jeho tekutú podobu, nechajte ho postupne roztopiť vo vodnom kúpeli.

 

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máš dopravu zadarmo.

Vedeli ste, že med patrí medzi najviac falšované potraviny v slovenských obchodoch? Aj preto chce Bee space zvýšiť povedomie o chove včiel, produkcii kvalitného slovenského medu a poctivého včelárskeho remesla a produkciu včelích výrobkov spája so zážitkovým včelárstvom.

O výrobcovi

BeeSpace

Med pre nás vyrába Tomáš z Hornej Súče pri Trenčíne. Jeho cieľom je vybudovať tzv. zážitkové komunitné včelárstvo. Znamená to, že Bee space nebude len o predaji včelích produktov. Bude poskytovať priestor pre turistov, žiakov a akýchkoľvek návštevníkov, ktorých chce vzdelávať a názorne ukazovať poctivé včelárske remeslo. Ako? Tomáš má v pláne opraviť budovu bývalej školy a zriadiť v nej medáreň, stolársku dielňu, prednáškové a komunitné priestory. V areáli chce tiež postupne od roku 2020 budovať včelársky náučný chodník spolu s ukážkovou záhradou miestnych kvitnúcich rastlín a stromov. Veríme, že už čoskoro budú mať školy a škôlky možnosť spoznať význam včelárstva a život včiel v rámci takejto zážitkovej exkurzie.
Komunitné včelárstvo BeeSpace logo
Výživové údaje (na 100g)

Energetická hodnota 1420kJ/340kcal
Bielkoviny 0,3g
Sacharidy viac ako 70g
Tuky 0g

Scroll to Top