O psíčkovi a vaničke

5,50 

Slovenské zdravé mydielko ideálne pre psov a iné zvieratká, ktoré trpia rôznymi kožnými ochoreniami. Obsahuje totiž nimbový olej, ktorý sa používa ako liek na rôzne kožné ochorenia už stáročia. Kožuch vášho miláčika bude bez parazitov, pachu a nečistôt, ale nevysuší sa – vďaka vysokému podielu olivového a kokosového oleja a bambuckého masla. Esenciálny olej z čajovníka austrálskeho mu dodáva antibakteriálne, antiseptické a protiplesňové vlastnosti. Preto sa ho nebojte použiť aj vy 🙂
Mydielko je jemné a má prenikavo orieškovú vôňu.

Nie je na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Mydlo je vyrobené ručne, v malých dávkach a tradičnou metódou za studena. Oleje si tak zachovajú svoje výživné látky. Je bez umelých farbív, vôní a iných látok.

Keďže ide o ručne vyrobený prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť mierne rozdiely vo farbe a vôni. Neobsahuje palmový olej, živočíšne tuky, umelé vône a farbivá. Medzi používaním mydlo uchovaj v suchu.

Zaujímavosť

Na obaly týchto mydiel sú použité recyklované materiály a risomat – najekologickejšia tlač. Vďaka rastlinným pigmentom, sójovému oleju a banánovým šupkám po takejto tlači nezostáva takmer žiadny odpad!

O výrobcovi

Mylo

Tento zázrak pochádza z dielne Barb z bernolákovského Mylo a ako všetky jej produkty aj tento je vyrobený ručne z výhradne prírodných ingrediencií bez použitia konzervačných látok, drsných chemikálií, umelých farbív či parfumov. Svojej pokožke tak dodáte potrebnú starostlivosť, no zároveň ju zbytočne nezaťažíte syntetickými látkami.
Mylo logo
Zloženie

olivový olej, kokosový olej, voda, hydroxid sodný*, bambucké maslo, ricínový olej, konopný olej, nimbový olej, esenciálny olej čajovníka austrálskeho.

*potrebný na saponifikáciu/zmydlenie, v konečnom výrobku sa nenachádza.

Hmotnosť

100g

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!