Pazuška

10,00 

Jemný krémový dezodorant vhodný aj na tie najcitlivejšie pazušky.

Je navrhnutý tak, aby kontroloval vlhkosť, mastný pocit po nanesení a odór potu. Vďaka voňatke zázvorovej, neroli a fragónii má skladkú vôňu vhodnú pre dámy aj pánov.

Šetrná receptúra založená na sile esenciálnych olejov a prírodných antibakteriálnych zložiek v biologicky rozložiteľnom obale.

Tip: Na zlepšenie účinku dezodorantu odporúčame používať mydlo s čiernym uhlím Čierna ovca.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Použitie: Aplikujte čistými a suchými rukami do oblasti pazušky – ideálne čerstvo umytej a suchej. Rozotrite do stratena. Aplikovať môžete viackrát denne, podľa potreby.

Dezodorant je založený je na sile za studena lisovaného kokosového oleja, ktorý má antibakteriálne vlastnosti. Škrob z maranty kontroluje vlhkosť a mastný pocit po nanesení dezodorantu. Farnesol a Lemonester (získaný fermentáciou) sú prírodného pôvodu a zamedzujú vzniku a aktivite baktérií spôsobujúcich “vôňu” potu.

Dezodorant je v predaji v nádobách z inovatívneho materiálu Sulapac, ktorý má rovnaké vlastnosti ako plast, ale je vyrobený z obnoviteľných prírodných zdrojov a je 100% biologicky rozložiteľný. Vďaka vlastnostiam podobným plastu mu nevadí voda ani olej a neobsahuje škodlivé mikroplasty. Recykluje sa priemyselným kompostovaním. Nádoby, ktoré sú výnimočné nielen svojím zložením, ale aj vzhľadom, získali rôzne ocenenia za inováciu a dizajn.

O výrobcovi

Mylo

Tento zázrak pochádza z dielne Barb z bernolákovského Mylo a ako všetky jej produkty aj tento je vyrobený ručne z výhradne prírodných ingrediencií bez použitia konzervačných látok, drsných chemikálií, umelých farbív či parfumov. Svojej pokožke tak dodáte potrebnú starostlivosť, no zároveň ju zbytočne nezaťažíte syntetickými látkami.
Mylo logo
Objem

30ml

Zloženie

Cocos Nucifera Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Copernicia Cerifera Wax, Maranta Arudunacea Powder, Triethyl Citrate, Farnesol, Agonis Fragrans Oil, Citrus Aurantium var. Amara Oil, Cymbopogon Martinii Oil, Bisabolol, Citral*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*.

*zložky prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych olejoch

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!