Bambusová zubná kefka

5,99 5,39 

Ručne opracovávaná zubná kefka vyrobená z bambusu, ktorý rastie extrémne rýchlo, takže ho nie je potrebné umelo vysádzať. Vo verzii soft v rôznych farebných prevedeniach, aby ste si ju doma ľahko spoznali.

Telo kefky je naolejované prírodným olejom z Borovice kórejskej. Kvalitné nylonové vlákna sú osadené pomocou antibakteriálnych postriebrených plieškov. Ich optimálna hustota zabezpečí to, že sa dostane aj tam, kam iné veľmi ťažko.

Kefka je v krásnej sklenenej skúmavke s korkovým uzáverom, ktorú môžete neskôr používať napríklad ako koreničku.

Zrušiť výber
Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Čo s kefkou, keď doslúži?

Nylonové vlákna kefky je možné odstrihnúť aleob vybrať pinzetou, prípadne zlomiť celú hlavičky. Telo kefky patrí do kompostukompostéra alebo do nádoby na bioodpad. A nech už skončí hocikde, rozloží sa a nebude znečisťovať tento svet ďalších 500 rokov!

10% z predaja týchto kefiek putuje na dobročinné účely iniciatívam, ktoré svet okolo nás robia príjemnejším. Za posledné 3 roky tak bolo rozdelených viac ako 9 000€ medzi 15 dobročinných projektov.

O výrobcovi

Ecoheart

Slovenská značka Ecoheart vznikla v roku 2013 a od samého začiatku stavia na pilieroch jednoduchosti a transparentnosti. Možno ju poznáte ako výrobcu zubných kefiek, dnes však už vyrába aj iné produkty ústnej hygieny. Ecoheart ukazuje, že aj z mála sa dá spraviť pekná vec, ak sa chce. Lebo aj malá vec, akou je kefka, zaváži. Práve preto putuje 10% zo zisku predaja každého Ecoheart produktu na neziskové projekty.
ecoheart logo
Počet štetiniek

1224

Hrúbka štetiniek

0,2mm

Zloženie

bambus a nylonové vlákna

Fabra

ružová, žltá, čierna, zelená

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!