Ústna voda – eukalyptus & mäta

6,30 

Ústna voda vytvorená z výhradne prírodných ingrediencií, ktoré pomáhajú udržiavať prirodzené prostredie v ústnej dutine.

V súlade s ideológiu jednoduchosti a naturálnych zdrojov poskytuje komplexnú ochranu pre zuby i ústnu dutinu počas toho, ako osviežuje váš dych. Obsahuje látky, ktoré pôsobia

  • antisepticky
  • protizápalovo
  • antibakteriálne
  • pomáhajú v boji proti aftám

Použitie: Používajte ráno a večer po vyčistení zubov. Preplachujte 15ml ústnej vody v ústnej dutine po dobu 60 sekúnd a potom vypľujte.

Nie je na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Zloženie ústnej vody je zvolené veľmi citlivo tak, aby bola účinná a funkčná, a zároveň bezpečná na používanie:

Obsah antibakteriálnych zložiek je na takej úrovni, aby v ústach nezlikvidoval všetky baktérie a mikroflóra v ústnej dutine tak bola zachovaná bez straty schopnosti metabolizovať zvyšky jedla.

O výrobcovi

Ecoheart

Slovenská značka Ecoheart vznikla v roku 2013 a od samého začiatku stavia na pilieroch jednoduchosti a transparentnosti. Možno ju poznáte ako výrobcu zubných kefiek, dnes však už vyrába aj iné produkty ústnej hygieny. Ecoheart ukazuje, že aj z mála sa dá spraviť pekná vec, ak sa chce. Lebo aj malá vec, akou je kefka, zaváži. Práve preto putuje 10% zo zisku predaja každého Ecoheart produktu na neziskové projekty.
ecoheart logo
Objem

300ml

Zloženie

Water (voda), Alcohol (prírodné alkohol), Sorbitol (vyrobený z prírodného cukru), Eugenia Caryophyllus (extrakt z plodov klinčeka), Mentha Piperita (extrakt z mäty piepornej), Pinus Silvestris (extrakt z borovice lesnej), Cocos nucifera (extrakt z dužiny kokosového orecha), Glycerín (rastlinný glycerol), Olea Europaea (extrakt z listov olivovníka), Prunus Dulcis (extrakt z plodov mandľovníku), Sodium gluconate (glukonát sodný), Gluconic Acid (kyselina glukónová), Eucalyptus globulus (extrakt z eukalyptu )

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!