Na labky

7,10 

Krém z BIO nerafinovaného bambuckého masla slúži ako ochranný krém na labky. Vhodný pre psov a iných domácich miláčikov. Ideálny je v čase zimného posýpania chodníkov soľou alebo pri extrémnom namáhaní. Používa sa aj na ošetrenie popraskanej kože labiek a ňufáčika – lieči a urýchľuje ich regeneráciu. Krém je schválený štátnou veterinárnou správou.

Nie je na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Zaujímavosť

Na obaly kozmetiky Mylo sú použité recyklované materiály a risomat – najekologickejšia tlač. Vďaka rastlinným pigmentom, sójovému oleju a banánovým šupkám po takejto tlači nezostáva takmer žiadny odpad!

O výrobcovi

Mylo

Tento zázrak pochádza z dielne Barb z bernolákovského Mylo a ako všetky jej produkty aj tento je vyrobený ručne z výhradne prírodných ingrediencií bez použitia konzervačných látok, drsných chemikálií, umelých farbív či parfumov. Svojej pokožke tak dodáte potrebnú starostlivosť, no zároveň ju zbytočne nezaťažíte syntetickými látkami.
Mylo logo
Zloženie

BIO nerafinované bambucké maslo

Objem

60ml

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!