Pucle Čo bolo skôr (s rámom)

43,00 

Slovenské, hravé, umelecké, ekologické, dizajnové, vzdelávacie: to sú Pucle. Každé majú svoj jedinečný príbeh.

Večná otázka, či bola skôr sliepka alebo vajce prenesená do krásnej ilustrácie. Po poskladaní ich vložíte do priloženého rámu, vďaka ktorému vám budú slúžiť ako dizajnový doplnok vášho domova.

Pustite sa s nami do skladania týchto super puzzle a vymyslite s deťmi vlastný príbeh! Krásne farebné puzzle sa hodia do každého interiéru a keďže držia bez použitia lepidla, môžete si ich kedykoľvek zvesiť a opäť sa hrať.


Tieto pucle ilustrovala šikovná Trenčanka Dominika Šikulincová, ktorej to okrem ceruzky ide aj tetovacou ihlou vo vlastnom štúdiu Triple Fingers v Trenčíne.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Vedeli ste, že puzzle sú veľmi prospešné aj na vývoj a tréning mozgu? Sú ako taká aktívna meditácia. Lenka s Baškou, ktoré ich vyrobili, ich radi nazývajú takou jógou pre mozog. Fungujú ako prevencia proti Alzhaimerovi a stareckej demencii a dá sa s nimi výborne trénovať jemná motorika.

Balenie obsahuje:

  • krásny rám z bukového masívu bez akejkoľvek povrchovej úpravy
  • príručku správneho skladania pre každého správneho skladača
  • ručne šité bavlnené upcyklované vrecúško
  • recyklovanú podložka na skladanie
  • príslušenstvo k uchyteniu rámu
  • puzzle z recyklovanej lepenky
  • PVC fóliu na ochranu puzzle

 

    Toto všetko dostanete v recyklovanom tubuse, ktorý ak nepotrebujete, môžete vrátiť, aby mohol byť použitý na ďalšie balenie. Ak prídu v bublinkovej fólii, tak si môžete byť istí, že nie je nová, ale zdedená po niekoľkých predchádzajúcich zásielkach. Všetky komponenty sú vyrobené v rámci Slovenskej a Českej republiky.

O výrobcovi

Pucle

Koncept Pucle vymysleli Trenčanky Lenka a Baša - skvelé baby, ktoré sú nám blízke zmýšľaním, hodnotami a aj tak - kamošsky ♡. Obe sa doslova počas prechádzky rozhodli, že začnú vytvárať niečo, čo tu dovtedy ešte nebolo. Niečo, čo by spájalo slovenské umenie, radosť z hry, ekológiu a ľudí. A tak sa zrodili Pucle: vznikli z túžby robiť niečo krásne a zároveň myseľ cibriace. Dievčatá sú totiž presvedčené, že pucle si zaslúžia si lepšie motívy ako tie, ktoré bežne vidíme v obchodoch. Namiesto obrázkov, na ktoré sme boli doteraz všetci zvyknutí, sa preto rozhodli im dopriať závan čerstvého vetra a oslovili tvorivých ilustrátorov a umelcov. Vďaka tomu nie sú Pucle len hrou, ale doslova umením, cez ktoré spoznávate, koľko šikovných ilustrátorov na Slovensku máme. Táto hravá forma nielen baví, ale aj otvára dialóg o kultúre v domácom prostredí. Každý kúsok má svoj vlastný a jedinečný príbeh. Poďte sa hrať!
Pucle logo
Počet dielikov

100

Rozmer jednej pucle

cca 5×7 cm

Rozmery

puzzle: 47×33cm
puzzle s rámom: 49×36cm

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!