Sviečka Najkrajšie Vianoce [limitovaná edícia]

18,90 

Sviečka vyrobená špeciálne pre Vianoce 2022.

Ručne vyrobená zdravá sviečka z čistého sójového vosku bez GMO. Ten je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku, šetrnejší k nášmu zdraviu a ekologickejší. Topí sa pomalšie, takže z vône sa môžete tešiť omnoho dlhšie. Prírodné kvalitné 100% silice a vonné oleje sú nakombinované s dôrazom na aromaterapeutické účinky každej sviečky tak, aby spolu ladili a vytvárali súzvuk. Táto nesie hrejivú drevitú vôňu cédrového dreva s ovocným podtónom tradičnej mandarínky a obohatenej štipkou badiánu.

Vyčaruje vám tie Najkrajšie Vianoce.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Sviečka má bavlnený knôt a korkový vhrchnák. Je zaliata v pohári z recyklovanej vínovej flaše, ručne opracovanom v Českej republike. Každý kúsok je tak skutočný originál. Zabalená je v darčekom ľanovom vrecúšku s kartičkou pre venovanie.

Má bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo ani chemické látky, ktoré by spomaľovali horenie. Nie je prifarbovaná, takže sa môže stať, že niektoré nie sú čisto biele. Je to vďaka siliciam (napríklad pačuli alebo pomaranč sú sýto žltej farby).

Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Pred zapálením sviečky skontrolujte, či je vosk čistý, prípadné nečistoty odstráňte ešte pred zapálením sviečky.

Hmotnosť

150g

Doba horenia

40 hodín

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!