Detská fľaška 330ml

16,50 

Zdravá detská fľaška z kvalitného skla v krásnom hačkovanom obale a upcyklovanom vrecúšku (väčšinou látky zo swapu).

  • deti si s nimi skúšajú svoje zručnosti
  • učia sa a budujú zdravé pitné návyky
  • samy si môžu otvoriť fľašu a napiť sa – a keď to zvládnu, je to výhra pre rodičov i pre nich 🙂

Fľaška je vhodná pre deti od 2 rokov, pasuje presne do detských rúk a s uzáverom sa dieťaťu jednoducho manipuluje.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

MILIÓN za jedinú minútu.

To je celosvetový priemer predaja PET fliaš. Na slovenský trh sa ročne uvedie približne miliarda plastových fliaš, ktoré tvoria veľkú časť žltých kontajnerov.

Predstavme si, že by sme si celý rok nekúpili ani jednu. Predstavme si, že by to spravila aj naša kamoška, náš sused či celý panelák. Môžeme tak ušetriť tisíce fliaš, ktoré sa kvôli nám nemusia vyrobiť.

Totiž aj napriek tomu, že PET je dobre recyklovateľný materiál, nedá sa recyklovať donekonečna. Jeho vlastnosti sa opakovaným spracúvaním zhoršujú a do mnohých výrobkov sa tak musí vždy pridať aj nový plast z ropy a spracovaním PET fľaše nikdy nevznikne nová. Okrem toho, aj pri ich recyklovaní vzniká odpad. Tomuto všetkému sa dá zabrániť veľmi jednoducho: nosiť si vlastnú fľašu na nápoj.

O výrobcovi

YEHO

Fľaše máme od Ninky - úžasnej a neuveriteľne aktívnej ženy. Skláňame pred ňou klobúk, pretože keď sa do niečoho pustí, tak to proste ide! Nenudí sa snáď ani minútu - okrem toho, že dlho pôsobila v TEDxTrenčín, práve jej môžeme byť vďační za to, že v Trenčíne pravidelne swapujeme. Jej srdce tiež bije pre ekológiu a toto presvedčenie vniesla aj do týchto fľašiek.
yeho logo
Objem

330ml

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M