Doprava a platba

1. Doprava

1.1 Bezplatná preprava kuriérskou spoločnosťou DPD v rámci Slovenskej republiky je kupujúcemu poskytnutá pri objednávke od 75,00 EUR vrátane DPH. Bezplatná preprava kuriérskou spoločnosťou DPD do Českej republiky je kupujúcemu poskytnutá pri objednávke od 150,00 EUR vrátane DPH. Bezplatná služba doručenia na zákazníkom zvolené výdajné miesto Packety je pre Slovenskú republiku od 75 EUR vrátane DPH. Bezplatná služba doručenia na zákazníkom zvolené výdajné miesto Packety je pre Českú republiku od 150 EUR vrátane DPH. Maximálna hmotnosť balíka prepravovaného Packetou je 10kg.

1.2 Pri objednávkach nižších ako je uvedené v bode 1.1. sú účtované poplatky nasledovne:

Kuriérska služba DPD Home: 4,90 EUR vrátane DPH pre Slovenskú republiku a 15 EUR vrátane DPH pre Českú republiku.

Služba DPD Pickup: 4,50 EUR vrátane DPH pre Slovenskú republiku.

Výdajné miesto Packeta: 3,60 EUR vrátane DPH pre Slovenskú republiku a 8 EUR vrátane DPH pre Českú republiku.

1.3 Osobný odber tovaru je pre kupujúceho k dispozícii v sklade BEZOBALiS na adrese Ľudovíta Stárka 2202, 91105 Trenčín. Osobný odber je pre kupujúceho zadarmo. Objednávku je možné prebrať iba počas pracovných dní v čase od 9:00 do 12:00 (prípadne na základe dohody).

2. Platba

2.1 Pri platbe kartou je kupujúci automaticky presmerovaný na platobnú bránu stripe.com. Platba kartou je pre kupujúceho zadarmo.

2.2 Pri úhrade prevodom na účet, kupujúci prevedie sumu priamo na účet predávajúceho podľa inštrukcií, ktoré obdrží na svoju emailovú adresu po spracovaní objednávky. Tovar je kupujúcemu odoslaný až po prijatí platby na účet predávajúceho. Platba prevodom na účet je pre kupujúceho zadarmo.

2.3 Pri úhrade na dobierku zaplatí kupujúci za tovar pri jeho prevzatí od kuriéra. Služba je spoplatnená sumou 1,20 EUR vrátane DPH pre Slovenskú aj Českú republiku.

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M