fbpx

Doprava a platba

1. Doprava

1.1 Bezplatná preprava kuriérskou spoločnosťou DPD v rámci Slovenskej republiky je kupujúcemu poskytnutá pri objednávke od 45,00 EUR vrátane DPH. Bezplatná preprava kuriérskou spoločnosťou DPD do Českej republiky je kupujúcemu poskytnutá pri objednávke od 70,00 EUR vrátane DPH.

1.2 Pri objednávkach nižších ako je uvedené v bode 1.1. sú účtované poplatky 3,90 EUR vrátane DPH pre Slovenskú republiku a 13,80 EUR vrátane DPH pre Českú republiku.

1.3 Osobný odber tovaru je pre kupujúceho k dispozícii na prevádzke BEZOBALiS na adrese J. Braneckého 8, 91101 Trenčín. Osobný odber je pre kupujúceho zadarmo. Objednávku je možné prebrať iba v štandardných otváracích hodinách prevádzky.

2. Platba

2.1 Pri platbe kartou je kupujúci automaticky presmerovaný na platobnú bránu stripe.com. Platba kartou je pre kupujúceho zadarmo.

2.2 Pri úhrade prevodom na účet, upujúci prevedie sumu priamo na účet predávajúceho podľa inštrukcií, ktoré obdrží na svoju emailovú adresu po spracovaní objednávky. Tovar je kupujúcemu odoslaný až po prijatí platby na účet predávajúceho. Platba prevodom na účet je pre kupujúceho zadarmo.

2.3 Pri úhrade na dobierku zaplatí kupujúci za tovar pri jeho prevzatí od kuriéra. Služba je spoplatnená sumou 1,20 EUR vrátane DPH pre Slovenskú aj Českú republiku.

Scroll to Top