Prírodné mydlá

Koľko obalov od kozmetiky ste za posledných 10 rokov vyhodili do koša? Keby sme ich všetky dali na jednu kopu, možno by sme sa sami čudovali množstvu, ktoré dokáže naša kúpeľňa vyprodukovať. Okrem toho, že tvoríme kilá odpadu, si častokrát dávame na telo syntetické látky, ktoré nás môžu dráždiť.

Dokonalou náhradou priemyselne vyrábaných sprchových gélov sú prírodné mydlá. Výborne čistia a sú šetrné k nášmu telu. Vybrali sme pre vás slovenské zdravé mydlá vyrábané z výhradne prírodných ingrediencií bez použitia konzervačných látok, drsných chemikálií, umelých farbív či parfumov. Naopak – používané sú rastlinné a esenciálne oleje, bylinky, ovocie a zelenina. Svojej pokožke tak dodáte potrebnú starostlivosť, no zároveň ju zbytočne nezaťažíte. Vyrábané sú ručne tradičnou metódou za studena a každé z nich je naozaj jedinečný originál. A keďže sú v papierovom kompostovateľnom obale, z ich používania sa bude radovať aj naša planéta.

Tieto prírodné mydlá sú vhodné na použitie do sprchy aj na starostlivosť o pleť a niekoľko mydielok máme dokonca aj pre vašich domácich miláčikov.

Typ produktu
Vybrať výrobcu
Filter produktov
Typ produktu
Vybrať výrobcu
Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M