Kanvica na čaj Charme

29,90 

Krásna kanvica ideálna na prípravu akéhokoľvek sypaného čaju.

Vďaka sklu sypaný čaj vynikne nielen svojou chuťou, ale aj vzhľadom. Kovový filter je praktický na lúhovanie byliniek. Vďaka tomu, že je možné jednoducho ho vytiahnuť, je vhodný aj na prípravu zelených či čiernych čajov.

Kanvica je vhodná na elektrický aj plynový sporák s rozptyľovačom plameňa. Je vyrobená z kvalitnej recyklovateľnej českej skloviny bez kadmia a olova a odoláva vysokým teplotám do 300 °C, ale i nízkym do -40°C. Je schválený pre styk s potravinami v domácnostiach aj profesionálnych prevádzkach.

Ohříváček Lze používat v mikrovlnné troubě (pouze sklo) Lze používat na plynové plotýnce s rozptylovačem plamene  Lze mýt v automatické myčce Lze uchovávat v chladničce Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Ako sa o kanvicu správne starať?

  • vhodný do umývačky riadu
  • dodržujte zásadu pozvoľného ochladzovania
  • umývajte jemnými umývacími prostriedkami, ktoré sklo nepoškriabu
Krajina pôvodu

Česko

Zloženie

borosilikátové sklo

Objem

1,1l

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M