Prírodná maskara

8,00 

Prírodná riaSENka láskavá k ženám aj prírode.
Možno chvíľku potrvá, kým si nájdete pre vás najvhodnejší spôsob nanášania, no potom sa do nej zamilujete! Bude to radosť, ľahkosť, prirodzenosť, krása a možno trochu aj návrat v čase a k našej prírode. Presne o tom je slow-beauty – pomalá krása.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Výborná aj ako prírodná očná linka alebo farba na obočie.

Tip: Pokiaľ nemáte vhodnú kefku z maskary, odporúčame túto – s hustými štetinkami, vďaka ktorej sa bude dobre nanášať.

Použitie

Slúži ako náplň do starej maskary, ktorú ste už domíňali.

  • stačí si z nej troška odobrať
  • pridať 1-2 kvapky oleja (olivový, kokosový, jojobový, argánový alebo bambucké maslo)
  • premiešajte na kašičku
  • nechajte cez noc s olejom postáť, aby sa prepojili
  • ráno môžete nanášať

Takto rozrobenú riasenku môžete používať týždeň – dva. Po domíňaní treba vždy obal vyumývať (poprípade sterilizovať). Výborným pomocníkom je tenká kefka na slamky.

O výrobcovi

Híling Zdravá krása

Táto kozmetika vzniká rukami Janky z Banskej Štiavnice. Janka je usmievavú žienka, ktorá by so svojou bezprostrednou povahou, zvedavosťou a aj drobnou postavou ľahko zapadla medzi školákov. Tých skrz vytváranie vlastných výrobkov učí témy z biológie, fyziky, chémie, no aj priateľstva a zodpovednosti. Prepojením toho, kým Janka je, s nadšením, láskou k životu a najmä skúšaním, miešaním, voňaním a testovaním, vznikla kozmetika Híling Zdravá krása. Sme z nej nadšení od samého začiatku a Janku máme radi nielen ako výrobcu kvalitnej slovenskej kozmetiky, ale aj ako človeka so srdcom na správnom mieste.
Zloženie

čierne aktívne uhlie, bambucké maslo, ricínový olej, bentonit

Hmotnosť

7g

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M