BIO šípkový olej

11,50 

Šípkový olej je v rámci každodennej starostlivosti o pleť obľúbený vďaka tomu, že na pokožke nezanecháva mastný film. Hovorí sa mu preto aj suchý olej. Je veľmi príjemný, účinný a má krásnu arómu. Tento šípkový olej je čistý, nerafinovaný, a preto má blahodárne účinky:

  • Pokožku regeneruje a hydratuje.
  • Zjednocuje farebný tón pokožky.
  • Perfektný bojovník proti vráskam.
  • Vyživuje, zvláčňuje, zlepšuje elasticitu kože.
  • Pri pravidelnej starostlivosti vyhladzuje jazvy.
  • Redukuje pigmentové škvrny a iné prejavy starnutia.

Aby si svoju výnimočnosť a kvalitu zachoval do poslednej kvapky, je balený do extra tmavého skla.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Šípkový olej obsahuje vitamíny A a E, ktoré chránia pokožku pred škodlivými voľnými radikálmi a spomaľujú proces starnutia. Vitamín E pleť hydratuje. Obsahuje tiež nenasýtené mastné kyseliny Omega-6, Omega-3 i Omega-9, ktoré sú dôležité pre stavbu kožných buniek. Preto býva súčasťou luxusných kozmetických produktoch.

Obsahuje tiež draslík, vápnik a horčík a množstvo železa. Je bohatý na antioxidanty a karotenoidy (vďaka ktorým má nádhernú sýtu oranžovú farbu).

Ako šípkový olej vzniká?

Tento šípkový olej bol vyrobený lisovaním za studena z ručne zbieraných plodov divoko rastúcich šípkových kríkov vystavených unikátnemu morskému ovzdušiu. Lisovaný bol pri teplote medzi 38°C a 42°C lisom technologicky určeným výhradne na šípkové semená bez extrakcie pomocou CO₂.


Je to 100% čistý prírodný produkt pochádzajúci z malej rodinnej výrobne, ktorá je súčasťou konceptu Drobní poľnohospodári – jeden pestovateľ – jedno pole – jedna produkcia. Produkcia, z ktorého pochádza, má certifikáciu BIO Balkan Biocert.

Ekologické logo | Európska komisia

POUŽITIE

Ako sa šípkový olej používa?

  1. Prečistite tvár kvetovou vodou, no neutierajte ju, nechajte ju vlhkú.
  2. Pomocou pipety z fľaštičky kvapnite na končeky prstov 1-2 kvapky oleja.
  3. Krúživými pohybmi aplikujte na tvár a telo.
  4. Šípkový olej môžete aj riediť s bázovým olejom (rastlinným). Na dosiahnutie čo najlepších účinkov ho však výrobca odporúča používať do neriedený.

Šípkový olej má vysoký obsah karotenoidov, takže po nanesení možno spozorujete sfarbenie pokožky. Netreba sa však obávať, toto sfarbenie zmizne po tom, ako sa šípkový olej vpije do pokožky. Uchovávajte v chlade a tme a chráňte pred priamym slnečným svetlom.

 

O výrobcovi

SOZOLE ROSE

Česko-bulharská značka SoZoLe RoSe zastáva filozofiu, že každá žena je krásna a jedinečná a zaslúži si lásku a špeciálnu starostlivosť. Zakladateľke Veronike sa to darí cez kvetové vody a pleťové oleje vyrobené zo surovín, ktoré sú s láskou pestované ♥ a šetrne spracované. Pochádzajú od drobných pestovateľov, ktorí rastlinkám odovzdávajú radosť z práce a pozitívnu energiu a ako čerešničku na torte aj prímorskú klímu Bulharska. Veronika vraví, že nie je nič krajšie ako vzájomná podpora, po ktorej ostane úsmev na tvári u všetkých - od pestovania, cez výrobu až po Vás. Všetky produkty sú poctivé, bez konzervantov, bez GMO, vhodné pre vegánov, nie sú testované na zvieratách a prechádzajú prísnou kontrolou. Veronika spolupracuje s najlepšími destilérňami a skúsenými poľnohospodármi s férovým prístupom v celom procese.
sozole logo
Objem

30ml

Krajina pôvodu

Bulharsko

Zloženie

100% Rosa Canina Seed Oil

Certifikácia

Produkt organického poľnohospodárstva certifikovaného BALKAN BIOCERT BG-BIO -02/ Rec EC No. 834/2007.

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!