Sviečka Som Bohyňa [limitovaná edícia]

17,00 

Som Bohyňa. Pripomeňte si to pri pohľade na aromaterapeutickú sviečku vyrobenú špeciálne pre všetky ženy.

Je jej viac, takže vám bude voňať dlhšie ako ostatné.

Ručne vyrobená zdravá sviečka z čistého sójového vosku bez GMO. Ten je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku, šetrnejší k nášmu zdraviu a ekologickejší. Topí sa pomalšie, takže z vône sa môžete tešiť omnoho dlhšie. Prírodné kvalitné 100% silice a vonné oleje sú nakombinované s dôrazom na aromaterapeutické účinky každej sviečky tak, aby spolu ladili a vytvárali súzvuk. V tejto tvorí základ čerešňová vôňa, ktorú dopĺňajú volené tóny prírodných silíc. Vôňa je nežná a zmyselná zároveň – jednoducho Bohyňa.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 45€ máte dopravu zadarmo.

Sviečka je odliata do skla, každý pohárik má aj svoj vrchnáčik. Má bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo ani chemické látky, ktoré by spomaľovali horenie. Dva knôty musia pre optimálne roztopenie vosku horieť súčasne.

Nie je prifarbovaná, takže sa môže stať, že niektoré nie sú čisto biele. Je to vďaka siliciam (napríklad pačuli alebo pomaranč sú sýto žltej farby).

Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Pred zapálením sviečky skontrolujte, či je vosk čistý, prípadné nečistoty odstráňte ešte pred zapálením sviečky.

Hmotnosť

180g

Doba horenia

48 hodín

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!