Zdravá sviečka ĎAKUJEM

15,00 

Jemná sviečka s posolstvom.

Ak miluješ, patrí k tebe 

Ručne vyrobená zdravá sviečka z čistého sójového vosku bez GMO. Ten je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku, šetrnejší k nášmu zdraviu a ekologickejší. Topí sa pomalšie, takže z vône sa môžete tešiť omnoho dlhšie.

Prírodné kvalitné 100% silice z byliniek sú nakombinované s dôrazom na aromaterapeutické účinky každej sviečky tak, aby spolu ladili a vytvárali súzvuk. Táto spája zemité cédrové drevo so sviežou a pulzujúcou vôňou limetky.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Sviečka je odliata do tmavého skla, každý pohárik má aj svoj vrchnáčik. Má bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo ani chemické látky, ktoré by spomaľovali horenie. Nie je prifarbovaná, takže sa môže stať, že niektoré nie sú čisto biele. Je to vďaka tomu, že silice sú prírodné (napríklad pačuli alebo pomaranč sú sýto žltej farby).

Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 – 1 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Sviečka zo sójového vosku horí omnoho dlhšie ako klasická sviečka.

 

Hmotnosť

90g

Doba horenia

25 – 30 hodín

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!