Osviežovač vzduchu – Zimné snenie

7,69 

Ste premrznutí a unavení? Vykúzlite si zimnú idylku!

Stačí pár stlačení rozprašovača a príjemne korenistá vôňa vám pripomenie pečenie vianočného pečiva a pokojné zimné večery ❆. Vnesie tak pohodu aj do pochmúrnych a chladných dní.

Osviežovač vzduchu je vhodný do bytu, jeho príjemnú vôňu si však môžete vychutnať aj v práci či v zdieľaných priestoroch (čakárne, recepcie, šatne). Ak sa vám zapáči, ponúkame ho aj ako zmes éterických olejov.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Základom tejto kompozície je príjemná sladká a osviežujúca pomarančová silica vylisovaná z kôry pomarančov. Dopĺňajú ju výrazné vône tropického korenia – klinčeka a škorice. Aróma borovicovej živice dodáva tejto zmesi zemitosť. Prenáša nás z horúcich krajín do stíchnutého, zasneženého lesa.

Bez umelých parfumov a ďalších syntetických látok. Obsahuje iba éterické oleje v biokvalite, lieh a vodu, dostal preto certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje naplnenie prísnych ekologických požiadaviek a v prírode sa ľahko odbúrava:

Eco Garantie

POUŽITIE

Ako sa osviežovač vzduchu do bytu používa?

  1. dôkladne pretrepte
  2. stlačte rozprašovač
  3. nastriekajte podľa potreby do priestoru (nie na telo)

Upozornenie:

Obsahuje: d-limonene, eugenol, cinnamal. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Používajte ochranné rukavice. V prípade požiaru: Na uhasenie použite práškový hasiaci prístroj/piesok/oxid uhličitý. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

Zvážte používanie, pokiaľ trpíte alergiou na obsiahnuté zložky.

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Objem

100ml

Zloženie

Lieh denat., voda, pomarančová, klinčeková, škoricová a borovicová silica v biokvalite (Citrus Sinensis, Eugenia Caryophyllus, Cinnamomum Cassia, Turpentine), d-limonen, eugenol, cinnamal, linalool.

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M