Zimné snenie – zmes BIO esenciálnych olejov 10ml

7,69 

Ste premrznutí a unavení? Vykúzlite si zimnú idylku ❆

Stačí túto zmes éterických olejov nakvapkať do aromalampy, difuzéru, masážneho oleja alebo na keramický odparovač. Príjemne korenistá vôňa vám pripomenie pečenie vianočného pečiva a pokojné zimné večery. Vnesie tak pohodu aj do pochmúrnych a chladných dní.

Ak sa vám vôňa zapáči, ponúkame ju aj ako osviežovač vzduchu.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Základom tejto kompozície je príjemná sladká a osviežujúca pomarančová silica vylisovaná z kôry pomarančov. Dopĺňajú ju výrazné vône tropického korenia – klinčeka a škorice. Aróma borovicovej živice dodáva tejto zmesi zemitosť. Prenáša nás z horúcich krajín do stíchnutého, zasneženého lesa.

Tento esenciálny olej vznikol s rešpektom k životnému prostrediu aj k ľuďom, ktorí pestujú a spracovávajú suroviny na ich výrobu. Získal certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje naplnenie prísnych ekologických požiadaviek a v prírode sa ľahko odbúrava:

Eco Garantie

POUŽITIE

Na čo sa tento esenciálny olej používa?

  • Na masáž či do kúpeľa v kombinácii s rastlinnými olejmi (8 kvapiek do 30 ml oleja).
  • Do aromalampy alebo difuzéru nakvapkajte 5 kvapiek na prevoňanie približne 100 m2 plochy.
  • Spotrebujte najneskôr do 1 roku od otvorenia.
  • Po uplynutí tejto doby olej môžete využiť na prevoňanie pri upratovaní domácnosti, pokiaľ ho pridáte do vody na umývanie alebo čistiaceho prostriedku.

Nepoužívajte pre deti do 4 rokov, tehotné a dojčiace ženy a inak citlivé osoby. Nepoužívajte vnútorne a nezriedené na pokožku, chráňte oči, sliznice a chráňte pred deťmi. Nepoužívajte v prípade nepriaznivej reakcie.

Ako sa tento esenciálny olej skladuje?

Nevystavujte slnečnému žiareniu, uchovávajte v chlade.

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Objem

10ml

Krajina pôvodu

Česko

Zloženie

Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Turpentine, Limonene, Eugenol, Cinnamal, Linalool, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol*. *- prírodného pôvodu

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M