Silica vavrín kubébový 30ml

12,80 

Prírodná silica s éterickým olejom z vavrínu kubébového nepatrí medzi najznámejšie silice, o to príjemnejšie dokáže prekvapiť energizujúcou citrusovou vôňou. Je vhodná do aromalampy (3-5 kvapiek) alebo difuzéru.

 • pomáha zvládať emočné záťaže
 • podporuje koncentráciu
 • podporuje aktivitu
 • zaženie únavu
 • tlmí stres

Jej svieža vôňa je obľúbená pri masáži v kombinácii s rastlinnými olejmi (6 kvapiek do 30 ml oleja). Vyskúšajte ju však aj ako pomoc pri domácich prácach:

  • osviežuje vzduch (vyskúšajte ho aj v podobe striekacieho osviežovača)
  • výborne ladí s pánskym oblečením
  • pridajte pár kvapiek do pracieho gélu
  • neutralizuje nežiadúce pachy
BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Upozornenie: Nepoužívajte vnútorne a neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zvážte, či netrpíte alergiou. Prírodné rastlinné extrakty ju môžu, rovnako ako akékoľvek iné látky, vyvolávať. Tento olej nie je vhodný pre tehotné ženy, malé deti a osoby s vysokým krvným tlakom.

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Objem

30ml

Zloženie

Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral*, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*. *- prírodného pôvodu

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M