Tuhé šampóny

Prírodný tuhý šampón vás svojou intenzívnou vôňou aj účinkom zaručene dostane! Vytvára bohatú penu, takže neprídete o zážitok z kúpania. Šampóny sú na báze prírodných materiálov bez dráždivých syntetických látok, konzervantov a fixátorov. Slovenská kozmetika z Trenčianskych Teplíc a Prievidze si nás získala už dávno, a preto sme sa rozhodli ukázať ju aj vám. Ak s tuhým šampónom zatiaľ nemáte skúsenosti, nevadí. Pri každom nájdete všetky potrebné informácie aj video o tom, ako ho používať, ako dlho vydrží aj ako ho skladovať. Tak ako pri tekutých, aj pri tuhých šampónov je potrebné vybrať si správny druh presne podľa vášho typu vlasov. V ponuke máme šampóny na suché, jemné, normálne, na mastné vlasy, proti lupinám, vypadávaniu aj na citlivú pokožku.

Najkrajšia časť výberu je ich ovoniavanie – neváhajte sa preto zastaviť u nás! Ak chcete byť čo najviac eko, doneste si naň vlastnú nádobku, na predaj je aj ich bezobalová verzia.

Typ produktu
Vybrať výrobcu
Filter produktov
Typ produktu
Vybrať výrobcu
Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M