Tuhý šampón na mastné vlasy – Svieže ráno

9,90 

Prírodný tuhý šampón doplnený o zložky vhodné pre mastné vlasy. Obsahuje bio jojobový olej a jemné tenzidy z kokosového oleja, ktoré tvoria bohatú penu, takže sa nemusíte obávať, že prídete zo zážitok z kúpania. Šampón vlasy šetrne čistí posilňuje a vyživuje.

V kombinácii s výluhom zo šalvie a vôňou citronely má aj aromaterapeutickú funkciu. Obohatený je o kondicionizačnú zložku, ktorá vlasy udržuje jemné a pomáha ich rozčesávaniu.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Tuhý šampón je bez parabénov a dráždivých umelých vôní a obsahuje len prírodné materiály. Vďaka tomu, že neobsahuje vodu, nepotrebuje ani žiadne chemické konzervačné látky.

Použitie:

Aby vám tuhý šampón čo najdlhšie vydržal, pred použitím ho nenamáčajte do vody. Stačí, keď niekoľkokrát pošúchate šampónom navlhčené vlasy a vytvorí sa vám bohatá pena. Pomocou prstov rozmasírujete a opláchnete čistou vodou.

Tip:

Šampón odporúčame skladovať na mieste, kde naň nekvapká voda (napríklad v praktickej prenosnej dóze), aby sa postupne nestrácal a neminul skôr ako je potrebné. Keďže na umytie vám stačí malá časť, šampón môžete aj rozkrojiť na polovicu – jednu používate a druhú odložíte na suché miesto, aby sa zbytočne nenamáčala.

O výrobcovi

Musk

Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne. Aby každý rozumel zloženiu, vedel presne čo jeho mydlo obsahuje aj bez použitia slovníka. Produkty tejto značky obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Jednotlivé zložky sú vyberané veľmi svedomito a s ohľadom na životné prostredie. Handmade šampóny MusK neobsahujú žiadny palmový olej ani živočíšne tuky.
Musk logo
Zloženie

INCI: Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleja), Sodium Coco Sulphate (tenzid z kokosového oleja), Simmondsia Chinensis Oil (jojobový olej LZS), Behentrimonium Methosulfate and Cetyl Alcohol and Butylene Glycol (kondicionér), Salvia Officinalis Extract (extrakt šalvie lekárskej), Salvia Officinalis Oil (EO šalvia), Cymbopogon Nardus Leaf Oil (EO citronela), Tocopherol (vitamín E), Panthenol (pantenol), Lactic Acid (kyselina mliečna), Chromium Oxide*, Geraniol**, Limonene**, Citronellol**, Citral**, Linalool**, Eugenol**
*prírodné farbivo
**prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch

Hmotnosť

80g

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M