Prírodný balzam na pery TYKOKOS

4,50 

Aj pre tie najsuchšie pery!

Malý zázrak s veľkým účinkom. Prírodný balzam na pery s najväčším zastúpením kokosové oleja zachráni aj naozaj suché pery. Kokosový olej obsahuje vysokú mieru antioxidantov, vďaka čomu dokáže obnovovať bunky a zároveň spomaliť starnutie. Balzam jemne vonia, ľahko sa vstrebe a vydrží dlho.

Tento balzam je 100% prírodný a vyrábaný ručne na Slovensku. Balený je v praktickej papierovej tube hnedej farby, ktorá perfektne ladí s vôňou. Nefarbí.

 

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Ako si vyrobiť vlastný prírodný balzam na pery?

Postup je jednoduchý, takže pokojne zapojte aj deti:

 1. vo vodnom kúpeli rozpustite kozmetický vosk
 2. pridajte olej
 3. dobre premiešajte
 4. po odstavení z ohňa môžete pridať zopár kvapiek obľúbenej silice (nemusí byť)
 5. ešte tekuté naplňte do nádobiek
 6. nechajte vytuhnúť

Uvedené množstvo vystačí na 5 vysúvacích túb s hmotnosťou 5g, no plniť balzam môžete prakticky do akejkoľvek čistej nádobky. Balzam z týchto ingrediencií v uvedenom pomere je tuhší a hodí sa najmä na zimné obdobie, kedy je vhodné mať na perách odolnejšiu ochrannú vrstvu, ktorá tak rýchlo nevsiakne do pokožky.

Pri miešaní ingrediencií môžete experimentovať, použiť jojobový či olivový olej, bambucké maslosilice pre vôňu a zvýšenie liečivých účinkov, záleží len od vašich preferencií a chuti skúšať vhodné pomery surovín.

POUŽITIE

Ako sa tento prírodný balzam na pery používa?

Veľmi jednoducho! Naneste ho na pery a užívaj si skvelú vôňu a ochranu.

Určené len na vonkajšie použitie.

O výrobcovi

two cosmetics

Slovenský inovatívny výrobca prírodnej kozmetiky pre všetky typy pleti a pre efektívne riešenie rôznych problémov s pleťou. Za značkou two cosmetics stojí od jej začiatku dvojica - Martina a Marek. Maťka, moderná alchymistka, je zodpovedná za výrobu všetkých produktov. Za svoju prácu si vyslúžila titul Podnikateľky roka 2019 a prestížny magazín Forbes ju zaradil do rebríčka 30pod30. Všetky produkty two cosmetics sú náležite testované súkromným laboratóriom podľa platnej legislatívy. Každý výrobok nesie Správu o bezpečnosti kozmetického výrobku. Výrobky neboli a ani nikdy nebudú testované na zvieratách. Two cosmetics bola prvou slovenskou značkou, ktorá získala celosvetovo uznávaný certifikát Vegan Society. Prírodné kozmetické produkty two cosmetics sú vhodné pre deti, dospelých, vegetariánov a fanúšikov ekológie. Kozmetika Two je
 • ekologická - bez palmového oleja a petrochemických produktov
 • prírodná - bez syntetickej a nebezpečnej chémie
 • udržateľná - funguje recyklačný program
 • starostlivá - jednoduché zloženia a malé dávky zabezpečia čerstvosť výrobkov
 • originálna - ručná výroba, príťažlivý dizajn, vlastný príbeh
two logo
Hmotnosť

10g

Krajina pôvodu

Slovensko

Zloženie

Cera Alba (včelí vosk), Cocos Nucifera oil (kokosový olej), Butyrospermum Parkii butter (bambucké maslo), Cocos Nucifera Fruit Extract (kokosový extrakt), Perfume (prírodný vonný extrakt), Mica (sľuda – prírodné farbivo)

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M