Tuhý kondicionér Mäta

8,20 

Tuhý prírodný kondicionér s jemnou mätou vhodný na detské, suché, ale aj normálne vlasy. Obsahuje Makadámiový olej a zelený čaj Matcha, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti.

  • vhodný pre farbené a zničené vlasy
  • zabraňuje elektrizovaniu
  • vlasy vyhladí a hydratuje
  • vlasy sa ľahko rozčesávajú
  • zabraňuje strate vody
  • vlasy posilňuje
  • dodáva lesk

Je bez konzervantov, umelých farbív a vôní.

Ak máte aj vy kúpeľňu plnú rôznych prípravkov na vlasy, určite oceníte aj to, že zaberá málo miesta a keďže sa nerozleje, je veľmi praktický na cestovanie. Vďaka svojej kvetinovej vôni výborne pasuje k šampónu s jemnou mätou.

 

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Ako sa prírodný tuhý kondicionér používa? Na mokré vlasy po umytí šampónom kondicionérom pošúchajte vlasy cca 10 cm od vlasovej pokožky. Nechajte pôsobiť cca 1-2 minúty až tak zmyte.

Odporúčanie: Kondicionér odporúčame držať na mydelničke, aby sa medzi používaniami sušil – pokojne hneď vedľa vášho tuhého šampónu. Bude to vyzerať pekne a priebežne bude schnúť, takže vám dlho vydrží. Ak cestujete a kondicionér máte v prenosnej dóze ešte mokrý, po vybalení ho vyberte.

Ako dlho kondicionér vydrží? Pri používaní 3 x do týždňa vám pri strednej dĺžke vlasov vydrží cca 3 mesiace používania ak máte stredne dlhé vlasy. Predstavuje ekvivalent k 600ml tekutému kondicionéru.

Použitie

Na mokré vlasy po umytí šampónom kondicionérom pošúchajte vlasy cca 10 cm od vlasovej pokožky. Nechajte pôsobiť cca 1-2 minúty až tak zmyte.

O výrobcovi

Mydlove

Za značkou Mydlove Teplice stojí Majka. K práci v oblasti prírodnej kozmetiky sa dostala prirodzene po narodení dcérky, ktorá mala problémy s pokožkou. Keďže jej nič nezaberalo, Majka sa rozhodla vyskúšať účinky mydiel z kozieho mlieka a sama si ich vyrobiť. Použila čerstvé kozie mlieko od rodiny, ktorá chová kozy a začala experimentovať. Mydlo sa podarilo a hneď ako dozrelo, aplikovala ho dcérke. Celý týždeň ju v ňom umývala, mydielko nechala pôsobiť 2 minúty a s úžasom pozorovala, ako sa pokožka lieči. Po týždni nezostalo na jej telíčku ani šupinky! (Dnes je práve toto mydielko aj certifikované ako mydlo s účinkami proti ekzému). Tento úspech Majku podnietil vo výrobe pokračovať – chcela totiž, aby mydlá boli nie len zdravé, ale aj krásny doplnok v kúpeľni. Pre zachovanie prirodzenosti získava farebnosť zo zeleniny, ovocia, korenia či bylín a vôňu použitím esenciálnych olejov. Dnes má Majka mydlá zastúpené v troch radoch pre 3 rôzne druhy pokožky:
  1. Krémové mydlá so základom z olivového oleja s kúskom ovčieho lanolínu pre suchú pokožku
  2. Mydlá z kozieho mlieka pre šupinatú, ekzematickú, aknóznu či zrelú pokožku
  3. Soľné mydlá pre mastný až zmiešaný typ pleti
Majka však nezostala len pri mydlách a experimentovala ďalej. Dnes má v svojej dielničke zastúpené okrem mydiel aj:
Mydlove logo
Zloženie

BTMS (Rastlinný Emulgačný Vosk), Cetyl Alkohol (Kokosový Emulgátor), Cocos Nucifera Oil (Kokosový Olej), Olea Europaea Fruit Oil (Olivový Olej), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Mandľový Olej), Panthenol (Vitamín B5), Hydrolyzed Silk (Hydrolyz. Hodvábny Proteín), Lavandula Hybrida Oil (Esenc.Olej Francúzskej Levandule), Mentha Spicata Herb Oil (Esenc.Olej Jemnej Mäty), Macadamia Integrifolia/Tetraphylia Seed Oil (Makadamiový Olej), Camelia Sinesis Leaf Extract (Extrakt Zeleného Čaju),Chromium Oxide (Oxid Chromitý) *Limonene, *Linalool (* prirodzená súčasť esenciálnych olejov)

Hmotnosť

50g

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M