Termohrnček – cream&black

Od: 12,50 

Prvý hrnček na svete vyrobený recykláciou použitých papierových jednorazových pohárov. Je krásnym príkladom premeny odpadu na niečo nové, praktické a pekné. Jeho používaním ušetríte tisíce jednorazových pohárikov.

 • 100% tesnenie (v ruksaku či kabelke môže byť aj dolu hlavou)
 • udržuje nápoj dlhšie teplý alebo studený (čaj zostane teplý cca 90 minút)
 • otváranie jednou rukou
 • v ruke nepáli
 • verne simuluje pitie z klasickej šálky vďaka možnosti pitia po celom obvode viečka
BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Výskumy ukazujú, že každý človek priemerne použije 350 papierových pohárikov. Tie však vďaka tomuto hrnčeku už nebudete potrebovať. Vydrží najmenej 10 rokov a potom je možné ho opätovne recyklovať.

Ak sa stane že po rokoch tesnenie degraduje alebo prestane fungovať mechanizmus viečka, vymeníme ho za nové. Ak však už naozaj doslúži, patrí do žltého kontajnera na plasty.

Použitie

 1. Stlačením otvoríte/zatvoríte. Keď viečko stlačíte do dolnej pozície, je termohrnček otvorený. Pokiaľ je viečko hore, je zatvorený. (Pomôcka: ak uvidíte tenkú rysku na vnútornej strane viečka, termohrnček je otvorený.)
 2. Aby ste predišli pretečeniu nápoja po uzatvorení viečka, neplňte nad vyznačenú rysku na vnútornej strane hrnčeka.
 3. Horúci nápoj nad 65°C môže vďaka pare spôsobiť podtlak vo vnútri hrnčeka. Pokiaľ sa viečko pri otváraní nedá ľahko stlačiť, povoľte ho miernym otočením. Zníži sa tak tlak vo vnútri. Nesnažte sa tlačiť silou, mohlo by dôjsť k vystreknutiu nápoja alebo pary.

Starostlivosť

 • Umývajte po každom použití. Môžete ho umiestniť do hornej poličky v umývačke riadu.
 • Ak necháte vo vnútri zbytky nápoja dlhšiu dobu, môžu sa na povrchu vytvoriť škvrny. Ak sa tak stane, zmiešajte lyžičku sódy bikarbóny a vodu a nechajte pôsobiť 20 minút. Potom dôkladne opláchnite.
 • Termohrnček je vodotesný iba vtedy, pokiaľ je tesniaci a zatvárací mechanizmus udržovaný v čistote. Nenesieme zodpovednosť za nesprávne tesnenie spôsobené cudzími predmetmi alebo kúskami zaschnutých nečistôt v tesnení alebo zatváracom mechanizme.
 • Nie je hodný do mikrovlnky.
Objem

227ml, 340ml

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M