TO GO pohár Diggi Tre 340ml

12,90 

Ecoffee cup je ekologický pohár vyrobený z prírodných materiálov. Je pevný a trvácny – ideálny na cesty autom alebo keď ste v zhone, kávu si nestíhate vychutnať v kaviarni a potrebujete si ju zobrať so sebou.

Vhodný aj na horúce nápoje. Vďaka silikónovému prstencu vás nebude v ruke páliť. Pokiaľ si nápoj radi vychutnávate cez slamku, zvážte znovupoužiteľnú alternatívu.

Veľkosť 340ml je ideálna pre milovníkov čaju alebo kapučína.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Pre istotu: Ecoffee Cup nie je termoska. Je to náhrada za jednorazové poháre (ktoré tiež nie sú termo). So zatvoreným vekom udrží váš nápoj teplý cca 40 minút. Podľa nás tak akurát na kávu cestou do práce, čaj do školy či prechádzku, čo poviete? 🙂


Odolnosť a kvalita to go pohárov značky Ecoffee cup sú celosvetovo známe, preto sa nemusíte obávať zdravotnej závadnosti, ich používanie je bezpečné. Neobsahujú žiadne pesticídy, ropné zložky, ftaláty, BPS ani BPA.

Poháriky Ecoffee sú pravidelne testované v Európe nezávislými testovacími strediskami Intertek a TUV Rheinland, aby boli v súlade s nariadeniami EÚ (LFGB) o kontakte s potravinami (ES) č. 1935/2004 a (ES) č. 10/2011. Sú tiež testované aj nad rámec predpisov, aby sa zabezpečilo, že sú vhodné na pravidelné používanie pri teplote +100˚C.

Čo s pohárikom, keď sa rozbije?

Doneste / pošlite nám ich. Keď nazbierame väčšie množstvo, posunieme ich výrobcovi, ktorý z nich vyrobí nové.

Starostlivosť

Ecoffee to go pohár nikdy neuvoľňuje pachy ani chuť materiálu do nápoja, ako možno poznáte z niektorých nekvalitných plastových pohárov.

V rámci správnej starostlivosti však odporúčame pohár pred použitím dôkladne umyť a nenechávať v ňom zvyšky nápojov na dlhší čas.

Rovnako ako pohárik, ani silikónový vrchnák neuvoľňuje pachy či chuť. Niektoré pachy nápoja však môže absorbovať. Preto vždy odporúčame vrchnák aj silikónový prsteň umývať v umývačke riadu: vrchnák aj prstenec oddeľte od pohárika a vložte do najvyššej priehradky v umývačke riadu.

Výrobca tiež odporúča vyhnúť sa skladovaniu alebo umývaniu s kovovými alebo bežnými polypropylénovými plastovými predmetmi (skladovacie nádoby alebo iné plastové poháre).

Pokiaľ v poháriku nápoj zabudnete dlhšie a stane sa, že v ňom pokazí a pohárik tak začne zapáchať, vyskúšajte tieto tipy:

Rýchle tipy na odstránenie zápachu

  • zmiešajte pastu zo sódy bikarbóny
  • rozotrite ju po vnútornej strane a okolo okraja veka
  • nechajte pôsobiť cez noc
  • potom umyte dočista
  • uchovávajte v blízkosti malej misky s citrónom alebo iného príjemne voňajúceho materiálu, kým nepríjemný zápach nezmizne
Objem

340ml

Rozmer pohárika

(ŠxV) 8,5×10,5cm

Rozmer krabičky

(ŠxVxH) 10×13×7 cm

Zloženie

drevené vlákna, kukuričný škrob, silica, latex-free silikón

Odporúčaná teplota

max. +100˚C

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M