Body scrub SALT’N’SWEET

15,90 

Prírodný soľný telový peeling (body scrub) šetrne, no dôkladne odstráni odumreté kožné bunky a pokožku zanechá hladkú a hydratovanú.

Vďaka kombinácia epsomskej soli a krásnej sladkej vône kvetov Monoi je tento body scrub slaný a sladký zároveň. Skrátka SALT’N’SWEET.

Na všetky typy pleti, na každodenné použitie. Vhodný na suchú aj vlhkú pokožku.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Obsahuje frakcionovaný kokosový a mandľový olej, epsomskú soľ a mandľový a pemzový prášok.

POUŽITIE

  • naberte požadované množstvo
  • rozotrite
  • masírujte 1 minútu
  • zmyte dostatočným množstvom vody

Body scrub SALT’N’SWEET je vhodný na suchú aj vlhkú pokožku. Nepoužívajte na tvár.

O výrobcovi

two cosmetics

Slovenský inovatívny výrobca prírodnej kozmetiky pre všetky typy pleti a pre efektívne riešenie rôznych problémov s pleťou. Za značkou two cosmetics stojí od jej začiatku dvojica - Martina a Marek. Maťka, moderná alchymistka, je zodpovedná za výrobu všetkých produktov. Za svoju prácu si vyslúžila titul Podnikateľky roka 2019 a prestížny magazín Forbes ju zaradil do rebríčka 30pod30. Všetky produkty two cosmetics sú náležite testované súkromným laboratóriom podľa platnej legislatívy. Každý výrobok nesie Správu o bezpečnosti kozmetického výrobku. Výrobky neboli a ani nikdy nebudú testované na zvieratách. Two cosmetics bola prvou slovenskou značkou, ktorá získala celosvetovo uznávaný certifikát Vegan Society. Prírodné kozmetické produkty two cosmetics sú vhodné pre deti, dospelých, vegetariánov a fanúšikov ekológie. Kozmetika Two je
  • ekologická - bez palmového oleja a petrochemických produktov
  • prírodná - bez syntetickej a nebezpečnej chémie
  • udržateľná - funguje recyklačný program
  • starostlivá - jednoduché zloženia a malé dávky zabezpečia čerstvosť výrobkov
  • originálna - ručná výroba, príťažlivý dizajn, vlastný príbeh
two logo
Objem

200ml

Krajina pôvodu

Slovensko

Zloženie

Magnesium Sulfate Heptahydrate, Prunus Amygdalis Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalis Dulcis (Sweet Almmond) Powder, Pumice Powder, Perfume, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!