Drevená WC kefa

7,10 

Prírodná WC kefa na čistenie toaliet vyrobená z PEFC certifikovaného dreva a štetín z agáve a lontaru.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Použitie:

  • Pred prvým použitím natrite drevenú rukoväť olejom.
  • Uchovávajte na suchom mieste.
  • Znečistenú kefu vložte do misky, zasypte práškom PUER, prelejte horúcou vodou a nechajte chvíľu pôsobiť.
  • Kefa je z prírodného materiálu a je potrebné uchovávať ju v suchu – ideálne po použití vymyť a nechať zavesenú preschnúť.

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Materiál

drevo s certifikátom PEFC, štetiny: zmes agáve a palmy cukrovej

Veľkosť

dĺžka 35,5cm – priemer 8cm

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M