Drevený hrebeň

7,65 

Ručne vyrábaný hrebeň z nimbového dreva na každodennú starostlivosť o vaše vlasy.

  • masíruje citlivú pokožku hlavy
  • vlasy šetrne prečesáva
  • chráni ich štruktúru

Vďaka zaobleným zubom je citlivá koža na hlave v bezpečí a je masírovaná, čo prospieva jej prekrveniu. Drevený hrebeň zároveň rozprestrie prirodzený maz po celej dĺžke vlasov, čo je pre ich kvalitu veľmi priaznivý proces. Navyše, na rozdiel od plastových hrebeňov, vlasy vďaka tomu, že hrebeň je drevený, neelektrizujú a nelámu sa.

Hrebeň svojím tvarom výborne padne do ruky. Materiál je pevný a odolný, takže vydrží naozaj dlho. Neobsahuje žiadne umelé ani syntetické látky a skvele sa teda hodí pre ľudí s citlivou pokožkou alebo jemnými a krehkými vlasmi.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Zloženie

100 % nimbové drevo

Rozmery

19,5 x 4,5cm

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M