Olivové mydlo gerániová ruža – srdce

5,80 

Slovenské zdravé mydlo s gerániovou ružou a troškou ovčieho lanolínu. Vďaka tejto kombinácii je veľmi krémové a pokožku nevysušuje. Nádhernou kvetinovou vôňou a jemnosťou vám dodá pocit luxusu, ako by ste sa natierali olivovým krémom. Vytvára hodvábne jemnú penu s malinkými bublinkami a šetrne čistí pokožku.

Toto prírodné mydlo je vhodné na umývanie celého tela vrátane tváre – na citlivú, suchú, zrelšiu, ale aj normálnu pleť.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Tip: Mydielko uchovávajte na mydelničke s mriežkou, aby sa medzi používaniami sušilo aj zospodu. Vďaka tomu vydrží dlhšie.

V tomto mydle sa prirodzeným zmydelňovaním vytvára prírodný glycerín (podporuje zadržiavanie vody v pokožke a zabraňuje jej strate) a obsahuje esenciálne oleje (antibakteriálne a protizápalové účinky)

Mydielko je vyrobené ručne tradičnou šetrnou metódou za studena v Trenčianskych Tepliciach.
Majka sa s každým jedným produktom s láskou, detailne a starostlivo vyhrala, takže každé z nich je naozaj jedinečný originál. Svojej pokožke vďaka nim dodáte potrebnú starostlivosť, no zároveň ju zbytočne nezaťažíte syntetickými látkami. Touto kozmetikou nielen pomáhate telu, ale odľahčujete životné prostredie: je totiž

  • bez umelých farbív
  • bez syntetických vôní
  • bez konzervačných látok
  • bez drsných chemikálií

Naopak – obsahuje výhradne prírodné ingrediencie ako rastlinné a esenciálne oleje, bylinky, ovocie a zelenina. Preto je ľahko odbúrateľná v prírode, nepotrebuje plastové obaly a je praktická na cestovanie.

Zaujímavosť

Logistika kozmetiky z Trenčianskych Teplíc je úplne bezodpadová – mydlá aj šampóny sú bez obalu v debničkách, ktoré vraciame. Takže ak nás navštívite osobne a mydlo si odnesiete vo vlastnom obale, nevyprodukujete absolútne žiaden odpad!

O výrobcovi

Mydlove

Za značkou Mydlove Teplice stojí Majka. K práci v oblasti prírodnej kozmetiky sa dostala prirodzene po narodení dcérky, ktorá mala problémy s pokožkou. Keďže jej nič nezaberalo, Majka sa rozhodla vyskúšať účinky mydiel z kozieho mlieka a sama si ich vyrobiť. Použila čerstvé kozie mlieko od rodiny, ktorá chová kozy a začala experimentovať. Mydlo sa podarilo a hneď ako dozrelo, aplikovala ho dcérke. Celý týždeň ju v ňom umývala, mydielko nechala pôsobiť 2 minúty a s úžasom pozorovala, ako sa pokožka lieči. Po týždni nezostalo na jej telíčku ani šupinky! (Dnes je práve toto mydielko aj certifikované ako mydlo s účinkami proti ekzému). Tento úspech Majku podnietil vo výrobe pokračovať – chcela totiž, aby mydlá boli nie len zdravé, ale aj krásny doplnok v kúpeľni. Pre zachovanie prirodzenosti získava farebnosť zo zeleniny, ovocia, korenia či bylín a vôňu použitím esenciálnych olejov. Dnes má Majka mydlá zastúpené v troch radoch pre 3 rôzne druhy pokožky:
  1. Krémové mydlá so základom z olivového oleja s kúskom ovčieho lanolínu pre suchú pokožku
  2. Mydlá z kozieho mlieka pre šupinatú, ekzematickú, aknóznu či zrelú pokožku
  3. Soľné mydlá pre mastný až zmiešaný typ pleti
Majka však nezostala len pri mydlách a experimentovala ďalej. Dnes má v svojej dielničke zastúpené okrem mydiel aj:
Mydlove logo
Zloženie

Sodium Olivate (zmydeľ. Olivový Olej), Aqua (Voda), Glycerin, Lanolin (Čiastočne Saponifikovaný), Pelargonium Graveolens Oil (Esenc. Olej Gerániovej Ruže), Pogostemon Cablin Oil (Esenc. Olej Patchouli), Aniba Rosaeodora Wood Oil (Esenc. Olej Ružového Dreva), CI 77491 (Oxid Železitý), *Geraniol, Linalool, Limonene, Citronellol, Citral (*prirodzená súčasť esenciálnych olejov)

Hmotnosť

100g

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M