Slnko v sieti

5,30 

Slovenské zdravé mydielko.

Nechtík lekársky a esenciálny olej z pačuly sa pre svoje liečivé a antiseptické účinky používa na ošetrenie suchej pokožky. Mydlo má sladkú vôňu po pomarančoch, ylangu a pačule a pôsobí tak upokojujúco a hamonizujúco na emócie.

Nie je na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Mydielko je vyrobené ručne, v malých dávkach a tradičnou metódou za studena. Oleje si tak zachovajú svoje výživné látky. Je bez umelých farbív, vôní a iných látok.

Keďže ide o ručne vyrobený prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť mierne rozdiely vo farbe a vôni. Neobsahuje palmový olej, živočíšne tuky, umelé vône a farbivá. Medzi používaním mydlo uchovávajte v suchu.

Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade vniknutia do očí, vypláchnite vodou. Medzi používaním skladujte na suchom mieste. Po umytí pleti mydlom odporúčam použiť pleťové tonikum.

O výrobcovi

Mylo

Tento zázrak pochádza z dielne Barb z bernolákovského Mylo a ako všetky jej produkty aj tento je vyrobený ručne z výhradne prírodných ingrediencií bez použitia konzervačných látok, drsných chemikálií, umelých farbív či parfumov. Svojej pokožke tak dodáte potrebnú starostlivosť, no zároveň ju zbytočne nezaťažíte syntetickými látkami.
Mylo logo
Hmotnosť

100g

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!